واکنش وزارت خارجه روسیه به کشف گور دسته جمعی در مالی

[ad_1]

وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به کشف یک گور دسته جمعی در مالی اعلام کرد که رسانه های فرانسوی می خواهند مسئولیت همه گناهان را به گردن دیگران بیندازند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای در واکنش به کشف یک گور دسته جمعی در مالی اعلام کرد: رسانه های محلی کشف اجساد ناشناس در این منطقه را به گزارش هایی مبنی بر ناپدید شدن گروهی از دامداران مالی مرتبط می دانند که به نظر می رسد کشته شده اند. وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد. معلوم می شود که ارتش فرانسه حدود یک هفته پیش آنها را ربوده و هنوز از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه رسانه های فرانسوی و برخی از مقامات اروپایی همیشه عادت دارند همه اشتباهات را به گردن دیگران بیاندازند، می توان حدس زد که کسانی هستند که در فضای رسانه ای داستان هایی را روایت می کنند که ارتش مالی موفق می شود کشوری که دچار مشکل شده است را پاکسازی کند. تهدید تروریسم، پاریس مورد توهین قرار می گیرد.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: ما تصمیم مقامات مالی برای انجام تحقیقات جامع درباره این حادثه را تایید می کنیم. ما امیدواریم که جنایتکاران آن گونه که شایسته آنهاست مجازات شوند و امیدواریم که پاریس به تحقیق در مورد آدم ربایی و قتل شهروندان مالی کمک کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.