قیمت فن رادیال زیلابگ المان

مرتبه سانتی گراد کاربرد دارد
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

رتورکمپ المان یک از مشهور ترین برند ها در تولید واحدهای هوا ساز است که از بروز ترین تکنولوژی های دنیا در محصولات خود استفاده می کند،این ایراند نیز از این مورد مستثنی نیست،که با تکنولوژی جدید این شرکت پر اوازه هنگام کار صدا و نویز بسیار کمتری از دیگر ایراند ها تولید می کند.این ایراند گرسنه را یک انلدر از نوع RB60 یا R40 با هوا رسانی خود سیر می کند،این انلدرها ساخت شرکت VMC واقع در ایتالیا است.

فن اکسیال اروپایی

که باعث میشود جریان هوا به تمامی قطعات کمپرسور برسد و تبادل گرمایی بین هوا و قطعات کمپرسور به بهترین شکل ممکن انجام شود.کمپرسور اسکرو CSH40 داری در های طوسی رنگ است.که در مواقع نیاز با کلید مخصوص باز میشوند تا دسترسی به قطعات داخلی کمپرسور به بهترین شکل انجام گیرد.این قابلیت باعث میشود که هنگام سر رسید سرویس کمپرسو زمان لازم برای سرویس ان بصورت قابل توجهی کاهش پیدا کند.

مخزن سپراتور کمپرسور اسکرو CSH40 بصورت انحصارا توسط تیم ما تولید میشود.این مخزن سپراتور با سر سپراتور شرکت VMC ایتالیا همکاری می کند.سر سپراتور ( پایه فیلتر سپراتور) قطعه ای است که شیر مینیمم ولو را در دل خودی جای داده است.

فن اکسیال زیلابگ آلمان

مانند کولرهای گازی خانگی ، با تولید سرما ، رطوبت داخل کابین ، طی فرایند تقطیر ، باعث ایجاد قطرات آب شده و باید به خارج از کابین منتقل شوند .

سایت فن زیلابگ آلمان

از این فن می توان به عنوان فن سیرکوله مرغداری نیز استفاده کرد، زیرا گاز آمونیاک تولید شده در وسط سالن را به سمت اطراف گلخانه و فن های تخلیه منتقل می کند.

این فن ها نیز هوای دارای آمونیاک را از محیط خارج می کنند. هوای پاک در محیط های صنعتی بسیار اهمیت دارد، هم برای سلامتی خود شما، کارگران و هم سلامت دستگاه ها و تولیداتی که انجام می دهید.اگزاست فن یا هواکش صنعتی 60 سانت قابدار زیلابگ که دارای قطر پروانه 600 میلی متری بوده و حجم تقریبی هوادهی آن10.000 متر مکعب در ساعت می باشد.

فن مکنده زیلابگ

محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 71 سانت قابدار زیلابگ 6D-710B است که دارای قطر پروانه 710 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 15120 متر مکعب در ساعت است.

علاوه بر این، انتخاب یک فن با CFM مناسب (فوت مکعب در دقیقه) برای اطمینان از عملکرد پنکه همانطور که در نظر گرفته شده است بسیار مهم است.

فن سانتریفیوژ زیلابگ برای جابه جایی هوا با فشار بالا و حجم پایین تعبیه شده است. هر فن دارای ویژگی های منحصر زیلابگ به فردی است که به آن اجازه می دهد تا اقدامات مورد نظر خود را به طور موثر انجام دهد.

فن زیلابگ 63

اگر این گاز گرم مستقیم وارد یونیت کندانسور شود، در ادامه اواپراتور توانایی خود را در خنک کردن سیستم برودتی از دست می دهد.

فن زیلابگ 50 سانت

هواکش های رادیال سانتریفوژ زیلابگ در ابعاد قطر فن 13 سانتی متر با هوادهی 240 متر مکعب بر ساعت تا 50 سانتی متر با هوادهی 4800 متر مکعب بر ساعت به صورت کوپل مستقیم با الکترو موتورهای 40 تا 350وات تولید و عرضه می گردند.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

قدرت جابجایی و تهویه هوای فن سیرکوله گلخانه 4200 متر مکعب بر ساعت می باشد. در زمان انتخاب هواکش آکسیال زیلابگ معمولا از موتور با دور 1500 و یا 900 دور بر دقیقه استفاده می شود.

فن اکسیال زیلابگ

این تعداد پره ها شامل 3 و 4 و 6 و 9 پره با موتور تک فاز 1400 دور بر دقیقه یا موتور سه فاز می باشد.

فن تونلی زیلابگ آلمان

فن سیرکوله یا فن دایره ای با سایز قطر های 40 و 50 و 60 سانتی متر و تعداد پره های متنوع شامل 3 پره، 4 پره، 6 پره، 7 پره و 9 پره موجود می باشد.

فن سیر کوله گلخانه در سایزهای 40، 50، 60 سانتی متر موجود می باشد. قطر این پروانه ها 40، 50 و 60 سانت می باشد.

در این موقعیت، فن سیرکوله گلخانه با فعالیت خود باعث گردش هوای گرم و سرد در بخش فوقانی گلخانه و یکنواخت شدن هوا و معتدل سازی می شود.

فن چیلر زیلابگ المان

برخلاف بسیاری از شرکت ها که سفارشات خود را در پایان یک روز کاری پردازش می کنند، ما سفارشات شما را در طول روز پردازش می کنیم.

فن سه فاز زیلابگ

در گلخانه های کوچک فن ها را در امتداد قطر ها در خلاف هم قرار دهید و در گلخانه های بزرگ فن های سیرکوله را در وسط طول ها قرار دهید.

شرکت فن زیلابگ

فن سیرکوله یا فن دایره ای شکل، نوعی فن مناسب برای گلخانه است که برای یکسان سازی دمای گلخانه در فصل گرما و سرما مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از تغییرات شدید رطوبت و دما که برای رشد گیاه مضر می باشد، جلوگیری می کند.

برای کمک به رفع این سردرگمی ، در اینجا تجزیه و تحلیل انواع فن ها ، مزایا و کاربردهای آنها آورده شده است.

فن های زیلابگ

چه تلفنی و چه آنلاین، سفارش فن اواپراتور زیلابگ سریع و آسان است. فن های داکت برای چه مواردی استفاده می شود؟

میدانید که هر چه محیط شما وسعت بیشتری داشته باشد باید اندازه ی هواکشی که انتخاب می کنید نیز بیشتر باشد.

فن رادیال زیلابگ

این هیتر قابلیت نصب سنسور منوکسید کربن را داشته و این یک امتیاز بسیار عالی برای این هیتر محسوب میشود, این سنسور به منوکسید کربن حساس بوده و با تشخیص آن در محیط اتاق شما را از آن مطلع میکند.

فن زیلابگ اره ای

پایین آمدن هوای سرد در گلخانه برای گیاهان و بذر های تازه جوانه زده مضر است و ممکن است باعث خسارت شود.

فن چیلر زیلابگ

انواع هواکشها، هیتر جت و پنجره اینلت از محصولات این شرکت است. بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت فن آکسیال زیلابگ در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش فن زیلابگ با ما تماس بگیرید.

اگر این آلاینده ها از هوا قیمت فن زیلابگ حذف نشوند، ریه های خود را در معرض تنفس ذرات مضر قرار خواهید داد.

کاتالوگ فن های زیلابگ

در حال حاضر، ۳۳۶ شهر ایران از نظر شدت شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز و ۸۴ شهر این کشور در وضعیت نارنجی و ۲۸ شهر دیگر نیز در شرایط زرد قرار دارد.

موتور داخل قاب فن سیرکوله قرار دارد. موتور: موتور فن های سری FTP از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

پروانه های فن سیرکوله نقش مهمی را در جا به جا کردن هوا به عهده دارند. شرکت ایرانی فن آوران تهویه پیام در زمینه تولید فن های برودتی کندانسور و اواپراتور فعالیت دارند.

این نوع فن آکسیال ، تولید معتبرترین شرکت هواکش در کل ایران است. دبی صدای تولید شده برای هر دو مدل فن در حدود ۳۰ دسی بل می باشد .

فن سیرکوله زیلابگ

حلزونی : که محفظه ای برای چرخش پروانه می باشد. به عبارتی دیگر فن سیرکوله دمنده و مکنده می باشد، شکل دایره ای دارد، در زیر سقف گلخانه نصب می گردد و جهت خارج کردن هوای گلخانه استفاده می گردد.

سردخانه زیر صفر اواپراتور به سرعت یخ میزند و لوله برگشت به کمپرسور هم یخ میزند ولی داخل سردخانه به جای هجده مرتبه زیر صفر حداکثر تا سه مرتبه زیر صفر میرسد.

فن سردخانهای زیر مجموعهای از فنهای آکسیال محسوب میشوند. ساید چنلها همچنین به انواع تک فاز و سه فاز تقسیم میشوند.

موتور های جت فن های فامکو دمنده یا اغلب ژنیران، در دو مدل تک فاز و سه فاز می باشد. This ᠎da​ta has been created  by GSA C on tent  G​enerator Demov᠎ersion .

ولتاژ این هواکش صنعتی تک فاز 220 ولت ، شدت جریان آن 0.25 آمپر و حداکثر توان آن 55 وات است.

از آنجایی که گاز Co2، بسیارسنگین است و به راحتی از داخل دستگاه بیرون نمیرود باید چاره ای اندیشید. جنس بدنه فن سیرکوله استوانه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد (در برخی مدل ها جنس بدنه فن سیرکوله دایره ای از آلومینیوم بوده که موجب استحکام بدنه فن شده است).

نحوه نصب فن سیرکوله بسیار آسان و سریع است و همچنین صدای بسیار کمی دارد. فن سیرکوله گلخانه از تغییرات شدید رطوبت هوا نیز جلوگیری می نماید.

جلوگیری از تغییرات ناگهانی دما در گلخانه ها باعث رشد یکنواخت و همگن گیاهان و طیور می شود، همچنین موجب افزایش بهره وری خواهد شد.

این همگن سازی دما موجب رشد یکنواخت و مطبوع گیاهان و همچنین طیور خواهد شد. در چنین شرایطی فن تهویه گلخانه با چرخش خود باعث تهویه و همگن سازی هوای گرم و سرد و همچنین عملکرد بهتر تهویه اصلی در جداره های گلخانه می شود.

این دستگاهها جریان هوای ثابت و یکنواختی فراهم میکنند که میتواند هوا را از دود و بخار پاکسازی کرده و تجهیزات و هوا را خنک کنند تا این تجهیزات بتوانند با ظرفیت بهینه خود کار کنند.

فن سیرکوله یا جت فن مناسب گلخانه موجب متعادل سازی هوای گلخانه شده و تعداد دفعات تجدید هوا در گلخانه هایی که از فن سیرکوله گلخانه استفاده می کنند، به دلیل سیرکوله هوای داخل گلخانه به صورت مداوم، افزایش می یابد.

فن سیرکوله گلخانه دارای تعداد پره های متفاوت و متنوعی می باشد. تعداد این پره ها 3، 4، 6 یا 7 عدد می باشد و جنس پروانه ها فلزی با رنگ الکتروستاتیک یا پلاستیکی می باشد.

از ویژگی های مهم فن زیلابگ خرید تجهیزات و تعمیر و نگهداری آن دارای هزینه خیلی کمی است وتمام محصولات این شرکت دارای ضمانت یا گارانتی 24 ماهه می باشد.

در حالی که یک فن تهویه برای وارد کردن هوای تمیز به فضای بسته از منبع بیرونی کار می کند، فن رادیال زیلابگ یک فن خروجی آلاینده ها را از هوای داخل خانه یا فضای تجاری حذف می کند.

فنهای محوری برای جهت جریان هوایی که ایجاد می کنند نامگذاری شده اند. به دلیل جریانهای هوای فشار بالا با فشار کم که ایجاد می کنند ، فنهای محوری بهترین کاربرد را برای کاربردهای عمومی دارند.

همچنین فاصله بین لوله­ها طوری طراحی شده که بهترین تناسب بین حجم مبرد در گردش و سطح تبادل ایجاد گردد.

هواکشهای سانتریفیوژ قوی: این مدل فنها میتوانند بهعنوان کمپرسور هوا در بخشهای مختلف صنعت به دلیل داشتن فشار استاتیکی زیاد و حجم هوای کم استفاده شوند.

هواکشهای صنعتی (فن زیلابگ) که با نام فن در بازار به فروش میرسند، یکی از مهمترین وسایل و دستگاهها در هر حرفه و صنعتی هستند.

هواکشهای آکسیال زیلابگ صنعتی به هواکشهایی میگویند که قطعات آنها از ورق آهن یا احتمالاً آلومینیوم درست شده و معمولاً در کارگاهها و کارخانجات صنعتی بزرگ از آنها استفاده می گردد.

جت فن یا همان فن سیرکوله گلخانه، خاصیت دمندگی و مکندگی هوا را دارد. شرکت فن آوران آریا محور (هایپر صنعت فامکو) به عنوان تامین کننده محصولات متعبرترین تولیدکننده فن سیرکوله گلخانه کوچک و بزرگ، آماده ارائه خدمات و لیست قیمت به مشتریان می باشد.

در این ویدیو به معرفی کامل کمپانی و فن زیلابگ آلمان اصل ziehlabegg می پردازیم. فن زیلابگ (AXIAL FANS FROM ZIEHL-ABEGG) دارای پره های فلزی می باشد.

هنگامی که آلاینده ها و آلاینده ها وارد کاتالوگ فن زیلابگ هوا می شوند، هواکش های خروجی آنها را حذف می کنند تا هوای تمیز فراهم شود.

البته از فن کندانسور زیلابگ در هواپیما، هلیکوپترها، برج خنککننده، تونلهای بادی، هیدرو فویلها و کشتیها استفاده میشود. هم فن های تهویه و هم فن های اگزوز کار فن کندانسور زیلابگ می کنند تا تازه ترین و تمیزترین هوای ممکن را در فضای نصب شده ایجاد کنند.

نصب فن در سردخانه های مربوط به نگهداری مواد گوشتی و لبنیات سبب خروج بوی مواد در هوای سرد خانه و تهویه هوای مطبوع می گردد.

در زمستان که سیستم تهویه و هواکش اصلی خاموش است و سیستم گرمایشی به طور مرتب کار می کند، هوای گرم که سبک تر است به سمت بالا و سقف گلخانه و هوای سرد به سمت پایین حرکت می کند.

گلخانه به منافذی نیاز دارد که هوای تازه بتواند وارد آن شود، اما در عین حال به فن سیرکوله گلخانه نیز نیاز است که هوا بتواند در آن گردش کند و همه گیاهان هوای تازه را دریافت کنند.

همه موارد فوق فرکانس 50 هرتز و دور موتور 1400 دارند. این هواکش ها انواع مختلفی از جمله خانگی و صنعتی دارند که باید در مکان مناسب استفاده شوند.

فن کندانسور کاربرد وسیعی در انواع کندانسورها، اپراتورها، یخچال ها و خنک کنندهای صنعتی دارد . پروانه: پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترو استاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

پایه ها در فن سیرکوله گلخانه در زاویه های مختلف طراحی می شوند که باعث جلوگیری از تکان های زیاد در زمان کار کردن می گردد.

در مکان هایی مانند سالن های پرورش طیور و دامداری ها که فعالیت موجب ایجاد گرد و غبار و آلودگی می شود، جمع شدن و تمرکز آلودگی ها در چند نقطه باعث نشر آلودگی و بیماری خواهد شد و تهویه را با مشکل روبرو خواهد کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.