ادارات و سازمان ها باید آمادگی برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) را داشته باشند

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی از اعزام زائران استان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در صورت مساعد بودن شرایط از نظر ویروس کرونا خبر داد و گفت: باشید.

بدر شکوهی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با بیان اینکه در صورت مساعد بودن شرایط برای شیوع ویروس کرونا، مراسم 14 خرداد مانند سال های قبل برگزار می شود. گفت: تمامی ادارات و نهادهای استان باید آمادگی برگزاری هرچه باشکوه این مراسم را داشته باشند.

وی افزود: سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی مغتنم برای آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اندیشه ها و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و دستگاه های فرهنگی باید از این فرصت برای تبیین نهضت را ترویج دهید، تصویر متعالی امام خمینی». ) و اصول انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را عملی کند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تاکید کرد: استفاده از زبان فاخر هنر برای تبیین اندیشه های امام بسیار آموزنده خواهد بود و معرفی ابعاد شخصیتی امام یکی از رسالت های خطیر متولیان امر در این برهه است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی اعزام زائران حرم امام خمینی (ره) را یکی از کارهای ماندگار فرهنگی و مذهبی عنوان کرد و گفت: امروزه جامعه بیش از هر بخش دیگری از تاریخ به تبیین و ترویج نیازهای صحیح و هنرمندانه اندیشه های متعالی و ارشادی امام خمینی (ره).

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.