بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت سالروز تاسیس سپاه

[ad_1]

ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تاریخ 11 اردیبهشت تاکید کرد که این نهاد شریف در کنار سایر نیروهای مسلح همچنان چشم دوخته دشمنان نظام اسلامی است. انقلاب و کشور و خدمت به مردم و نظام اسلامی.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی، در این بیانیه به رسالت خطیر و موثر این نهاد انقلابی در استقرار، حفظ و ماندگاری انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: برکت بیش از 4 دهه انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی که با قدرت و قدرت ادامه دارد.

این بیانیه تبیین فلسفه وجودی سپاه برای به تصویر کشیدن نقش های موثر و هوشمندانه این نهاد انقلابی در عرصه های مختلف دفاعی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و سپس حضور سازنده در بازسازی آسیب ها . . وی به جنگ پرداخت و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
استکبار در دفاع از کیان اسلام و جبهه مقاومت برای خنثی کردن فتنه و اقدامات تکفیری ها علیه عناصر تروریستی درخشید و این نقش ماندگار خشم و خشم دشمنان نظام استکبار و برخی از پیروان آن را در پی داشت.

کارنامه درخشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر نشان دهنده این واقعیت است که این نهاد انقلابی و خدمتگزار در دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله هوشمندانه با تهدیدات و فتنه‌های مختلف دشمن، با قدرت و توان همه برنامه‌ها ادامه می‌دهد. و پروژه های اتاق فکر دشمن. یکی پس از دیگری خنثی می کند و در آن مسیر از هیچ تهدید و تحریمی نمی هراسد و گوش به فرمان ولایت فقیه و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای خواهد بود. به وظایف خطیر خود در دفاع از انقلاب اسلامی عمل کند. ملت عزیز ایران پرداخت خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.