برگ برنده اقتصاد جهان توسعه واحدهای تولیدی کوچک است

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان استاندار اصفهان گفت: برگ برنده اقتصاد دنیا ایجاد برند و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک در کنار صنایع بزرگ است.

سیدرضا مرتضوی امروز (پنجشنبه 10 اردیبهشت) در کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید که در شهر بخارا برگزار شد، با دستور کار رسیدگی به درخواست های مردم و مسئولان این شهرستان، با بیان اینکه اقتصاد جهانی برنده ایجاد یک برند و توسعه واحدهای تولیدی است. و صنعت کوچک با صنایع بزرگ همراه است، گفت: صنعتی شدن شهرستان برخوار نباید واحدهای تولیدی دام و طیور کوچک و تخریب واحدهای تولیدی در روستاها و بنگاه های داخلی را از بین ببرد و دستگاه های ذیربط موظف به حمایت قاطع از صنایع کوچک هستند. و تولید، کارآمد و هدفمند باشد.

وی با تاکید بر هم افزایی، همکاری و همکاری همه نهادها و ارگان ها برای رفع مشکلات و مسائل شهرستان تصریح کرد: راه را باز کنید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، در این جلسه مقرر شد مسائل و مشکلات مجتمع های صنعتی و تولیدی آجر که چند سالی است با محوریت هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان انباشته شده است، بررسی شود. طی چند ماه آینده، برنامه ای جامع، مدون و عملیاتی شده برای ساماندهی سرنوشت 3000 واحد صنعتی بر اثر این معضل.

همچنین موضوعات منطقه صنعتی دولت آباد به مساحت 1700 هکتار به ویژه رعایت مستمر مقررات زیست محیطی مورد بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری قرار گرفت.

با توجه به تامین برق سه شهرک صنعتی شالباف، کمشچه و دولت آباد و بحث تامین عرصه برای این سازمان، برای پاسخگویی به این دغدغه کلی پروژه که طی ماه های آینده با تامین زمین لازم تصمیم گیری شد. و اعتبار، آماده سازی پست مورد نیاز شرکت تامین برق منطقه ای.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.