نحوه قیمت دهی خدمات برش لیزری و حکاکی لیزر

طرز ارزش دهی سرویس ها برش لیزری و حکاکی لیزر
برش مس با لیزر, برش مس با لیزر, سرویس ها برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس, برش لیزر ورق مس

دنیا در ادامه هم اکنون تغییر و تحول هست و طرز صورت گیری و تولید و پردازش پروژه های صنعتی هم در ادامه هم اکنون تغییر و تحول است.

در ادامه همین نوشته می خوا‌هیم هر چه عمده شما را با دستگاه برش لیزر آهن، طرز کارکرد آن و مزایا و معایب برش لیزری آهن آشنا کنیم.

طرز برنامه تلویزیونی ریزی دستگاه برش لیزر CNC به همین شکل هست که طرح و الگوی برش به وسیله قابل انعطاف افزار های طراحی گرافیک که در ادامه نصیب پشتیبانی وب سایت قرار دیتا شده و به شکل مجانی قابل دانلود می باشد به دستگاه اعمال می شود تا حرکت و ساماندهی لیزر را مطابق طراحی خویش اجرا کرده و فرایند برش را بر بر روی اشکال فلزات پیاده سازی شود. ᠎Th is da ta w as ​do ne wi᠎th GSA Content G en​er᠎at or DEMO᠎!

به شکل جزئی خیس می اقتدار گفت برش لیزر با همین دستگاه، به همین صورت هست که اشعه های لیزری از یک مبداء انرژی با اقتدار دوچندان به نقاط یا این که خطوط گزینه حیث تابیده و با ذوب نمودن و تقطیر مواد در ادامه آن محل برش را انجام می دهند.

بعضا از حیاتی ترین آن ها شامل: سورس، سیستم CNC، دستگاه چیلر، دستگاه خشککن، فیلتر، تیوب، آینه ها، لنز، هد دستگاه، سیلندر یا این که مخزن گاز، در دست گرفتن پنل و …

لیزر شامل یک سری پرتوهای متمرکز نور هست که بر روی یک نقطه ریز به تیتر هدف تمرکز کرده و آن را می سوزاند، ذوب می نماید و یا این که منجر تبخیر یک ماده می شود.

بطورکلی از جمع 30 مارک موجود در ادامه جهان می توان 5 ایجاد کننده سورس لیزر را به تیتر مطرح ترین آن ها ذکر کرد.

جهت اخذ ارزش به روز همه دستگاه ها با کارشناسان ما‌درها تماس بگیرید. از همین رویه جهت انجام عملیات حک و برش پلکسی با لیزر به جهت تولید محصولاتی که در ادامه بالا ذکر شد به کارگیری میشود.

با به کارگیری از حداکثر اقتدار در ادامه دسترس به جهت برش و رخنه نمودن مس، همین فلز دوران کمتری با شتاب بیشتری از وضعیت جامد (قدرت رفلکس زیاد) به وضعیت مایع (قدرت جذب بالا) تبدیل می شود.

مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است.

هزینه برش با همین رویه به نسبت رویه های سنتی و کهن زیاد به صرفه بوده و چنانچه حجم فعالیت بالا باشد تخفیف نیز خواهد داشت.

فرایند لیزری موجود در ادامه دستگاه لیزر فلزات یک فرایند انعطاف پذیر، تمامی کاره و زیاد کارآمد را در ادامه اختیار می گذارد و همینطور خروجی همین دستگاه زیاد دقیق و مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه نوین تاک کارشناسان ما‌درها شما را در ادامه تعیین دستگاه متناسب با صنعت و نیاز شما و همینطور بعدها و میزان سوله شما امداد خواهند نمود. This data has been created ​by G᠎SA C᠎ontent​ G᠎enerat᠎or DEMO.

کارشناسان ما‌درها فراهم ارائه مشاوره تخصصی و راهنمای شما در ادامه تعیین دستگاه متناسب با نیاز شما هستند. همین گونه تغییر، با به کارگیری از لیزر به جهت پیش گرم نمودن فولاد به کارگیری میشود. Th​is h as ᠎be en created  by GSA​ Content G enerat or DEMO!

در ادامه واقع لیزر در ادامه مخزن خویش به شکل عقب و جلو حرکت میکند، سپس از تقویت شدن دستگاه همین گاز از دریچه مخزن یا این که به عبارتی تیوپ لیزر بیرون میگردد و آنگاه به وسیله آنزیم که در ادامه دستگاه قرار دارد، به نقطهای که ما‌درها انتخاب کرده ایم میتابد و آن را برش میدهد. This  da᠎ta w as c re᠎ated by GSA Con᠎tent Ge​nera᠎to r ᠎DEMO.

همین را نیز می بایست بگوییم که فعالیت انجام برش لیزری به شکل حضوری نیز در ادامه فی مابین خریدار انجام میشود. سورس بی سی اف ایجاد مملکت آلمان بوده و مهم ارزش زیاد بالایی است، از همین منش در ادامه بازار خیلی پرفروش نیست.

از سورس های فایبر نیکی فقط جهت فرایند برش، بلکه به جهت انجام عملیات جوش لیزری هم به کارگیری می شود. ثبات لیزر در ادامه ارتفاع فرایند برش که در ادامه مسیر نخ نما حرکت می کند سبب ساز تولید حاشیه های تمیز خیس می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز خودداری میکند.

به جهت برش های لیزری که نیاز به پلیسه کاهش و حاشیه های تمیز خیس داریم از گاز نیتروژن و در ادامه برش های لیزری که میزان مرغوب بودن حاشیه های برش به جهت ما‌درها دارای ندارد از گاز اکسیژن به کارگیری میکنیم.

ارزش سورس های MAX و RAYCUS باهم برابرند و فقط به علت میزان مرغوب بودن عمده سورس مکس همین سورس تعیین نوین تاک جهت به کارگیری و همینطور معرفی و ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

با امداد تکنولوژی برش لیزر فلزات، دیگر نیازی به تولید قالب به جهت برش ندارید؛ همینطور در ادامه برش لیزر فلزات ضایعات زیاد مقداری تولید میشود.

دستگاه های برش لیزری فلزات جهت برش اشکال فلزات و تقسیم نمودن آن ها به انواع و بخشهای کوچکتر گزینه به کارگیری قرار میگیرند، همینطور امکان حک نمودن اشکال تصاویر، نشانه ها و نشانهها، بارکد، شماره سریال، آرم، اشکال مقاله و متن‌ها و غیره بر بر روی متریالهای فلزی از دیگر مزایا و کاربردهای دستگاه های لیزر حکاکی می باشد.

فقط کافیست در ادامه شکل نیاز به اخذ مشاوره با کارشناسان کارشناس ما‌درها با شماره 02149063 تماس حاصل نمایید. به جهت برش لیزر مس ورق ها یکی از از پس از دیگری به وسیله اپراتور وارد دستگاه می‌شوند و هیچگونه اتلاف هنگامی شکل نمی گیرد.

به کارگیری از پارامتر های در دست گرفتن عددی در ادامه کامپیوتر های موجود در ادامه همین دستگاه ها سبب ساز ارتقاء شتاب برش، اعتنا بالا و تهیه اقتدار خروجی جهت صرف انرژی کاهش میباشند.

زمانی که پرتو لیزر قسمتهایی از مواد بالا را از فی مابین چیره شود ،اما از شیوه مواد انقطاع نشود،حکاکی نامیده می شود.

زمانی که لیزر به اجسام بازخورد می نماید ، در ادامه یک عصر زیاد کوتاه حوزه‌ ی زیاد کوچکی گرم می شود و منجر ذوب شدن ، رخنه شدن یا این که تبخیر مواد می شود.

2. یک ماده را به جهت برش یا این که حکاکی تعیین کنید. به تیتر نمونه انرژی گزینه نیاز به جهت برش چوب زیاد کاهش از انرژی گزینه نیاز به جهت برش یک برگه آهنی 20 میلی متری است؛ براین اساس هر گونه دستگاه لیزری نمی تواند تمامی مواد گوناگون را برش بزند.

همین سورس که سوای تردید بهترین سورس موجود در ادامه دستگاه های لیزر است، به تیتر سورس گزینه به کارگیری دستگاه های لیزر تیم نوین تاک لیزر هم می باشد.

به تیتر نمونه : هزینه برشکاری لیزر استیل 2 میلی متر ، با ارزش برش لیزر استیل 4 میلی متر مختلف هست .

علاوه بر این که هزینه برشکاری لیزر آهن 2 میلی متر با هزینه برش آهن 4 میلی متر مختلف هست .

کمپانی برش لیزر نیک از گزاره کمپانی هایی هست که قابلیت برش لیزری با بالاترین میزان مرغوب بودن و کوتاه ترین دوران ممکن را به جهت مشتریان خویش آماده نموده هست و با تعیین آن به راحتی میتوانیدکلیه سفارشات خویش را در ادامه کوتاه ترین دوران ممکن اخذ نمایید.

به این راحتی خطای انسانی به دستکم می برسد و اعتنا فعالیت دستگاه ارتقاء می یابد. در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که دستکم آن 100 وات به کارگیری می شود.

لیزر پرتوی متمرکزی هست که امروزه در ادامه اشکال تجهیزات نظیر تجهیزات طبابت و صنعتی از آن به کارگیری های فراوانی می شود.

آن ها تجهیزات متنوعی نظیر پرینترهای سه بعدی ، خودروهای CNC ، آهن آلات لحیم کاری و اکثر اوقات برش های لیزری را ارائه می دهند!

با همین دستگاهها می توان با عمق زیاد اندک (چند صدم میلیمتر) بر بر روی چکیده از فلزات و آلیاژهای فلزی حکاکی نمود که در ادامه صنعت های خودروسازی، تجهیزات بیمارستانی، سرویسهای طعام خوری، صنعت های طلا سازی، اتومبیل افزار (قلاویز، مته، تیغ اره و …) گزینه به کارگیری قرار میگیرد.

معایب شامل هزینه های اول بالای تجهیزات و هزینه های مداوم به جهت الکتریسیته و گاز است. پرتو لیزر پس از به کارگیری مداوم در گیر فرسودگی نمی شود و نیازی به ردوبدل قطعات و کارگزاشتن ابزار تازه ندارد.

معمولا به کارگیری از گاز اکسیژن شتاب و اعتنا بالاتری در ادامه فعالیت تولید می کند؛ البته در ادامه تمام برش هایی که با نیتروژن تمیز می شوند میزان مرغوب بودن بالاتری دارند.

کمپانی نوین تاک لیزر از سال 1384 در ادامه حوزه فروش، نصب، خط مش اندازی و آنگاه پشتیبانی اشکال دستگاه برش فلزات اشکال سرویس ها را به مشتریان خویش در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران با بالاترین میزان مرغوب بودن و مطلوب ترین ارزش ارائه می دهد.

گروه فنی مهندسی نوین تاک با تکیه بر دانش، اقتدار و تجربه خویش مسیر هدایت را به جهت صورت گیری بهترین تعیین شما انتخاب نموده است.

همین سورس را می توان نیز جایگاه سورس رایسس دانست با همین تفاوت که مهم ارزش بالاتری با به عبارتی امکانات است.

سورس جی پی تی تولید مملکت سنگاپور است. سورس ای پی جی را می توان مارک برتر سورس در ادامه جهان دانست که پایین لیسانس مملکت آمریکا و یا این که روسیه ایجاد می شود.

اما می بایست اعتنا داشته باشید که در ادامه زمان به کارگیری از دستگاه های برش لیزر می بایست بدانید برگه ای که می خواهید برش بزنید چه خصوصیت هایی دارااست و از چه کالا یا این که آلیاژهایی ساخته شده است؛ چون هر گونه ماده ای به جهت برش به میزان مشخصی از انرژی لیزر احتیاج دارااست و تمامی مواد نظیر همدیگر نیستند.

آلیاژهای مس نظیر آلومینیم به دو جور آلیاژهای کارپذیر (نوردی) وریختگی تقسیم میگردند. آلیاژهای مس به دو جور آلیاژهای كارپذیر(نوردی)و ریختگی تقسیم می گردند.هر جور از همین آلیاژها هم بر حسب موقعیت تركیبی و عنصرها آلیاژی می توانند عملیات حرارتی پذیر یا این که عملیات حرارتی ناپذیر باشند.

چیلر به سیستمی گفته می شود که امکان کمتر دما در ادامه محفظه را از شیوه مواد متعدد همچون گاز سردخانه و یا این که آب دارا باشد.

همین فعالیت منجر می شود محفظه فعالیت ایمن بوده و خطری به جهت نیروی انسانی تولید نشود. همین سورس را هم می توان تا حدودی نیز جایگاه سورس مکس دانست.

در ادامه فی مابین سورس های نامبرده مارک های موجود و دوستداشتنی در ادامه جمهوری اسلامی ایران عبارتند از سه مارک RAYCUS, MAX و IPG .

همین سورس جزء کالاهای تولیدی مرتبه یک مملکت چین بوده و به علت همکاری جمهوری اسلامی ایران و چین و عدم تأثرپذیری از تحریم های موجود در ادامه راوابط همین دو مملکت به راحتی در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران قابل توزیع می باشد.

همین نور پس از همسو شدن در ادامه آینه ها فقط در ادامه یک جهت به سمت لنز ساماندهی شده و متمرکز می شوند و از هد دستگاه که نصیب خروجی لیزر جهت اعمال فرایند برش بر روی متریال متنوع بیرون شده و با دقتی شگفت انگیز اشکال اجسام دشوار همچون فولاد تا ورق های آلومینیوم و به طورخلاصه هر فلز و ماده ای که به رویه سنتی قابل پردازش نباشند به راحتی به وسیله همین دستگاه پرقدرت قابل برش زدن است.

تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد.

به طورکلی می توان گفت اشکال دستگاه های برش لیزری فلزات در ادامه اقتدار های متعدد امکان برش اشکال فلزات از ضخامت 1 میلیمتر الی 25 میلیمتر را دارا هستند.

بسته جنس، مقدار دشواری و گونه ورق اشکال فلزات ضخامت های قابل برش در ادامه آن ها هم مختلف خواهد بود.

ضایعات ناشی از برش می تواند هزینه ها را ارتقاء دهد چون ورق های مسی و به طور کلی فلز مس از فلزات گران ارزش محسوب میگردد که از همین منش هر نوع ضایعاتی که از برش حاصل میگردد می تواند هزینه ها را ارتقاء دهد.

تیوبهای فلزی: بطورمکلی می توان گفت هزینه ای که اضطراری هست جهت تنظیم تیوب فلزی بپردازید عمده از هزینه خرید کردن تیوب شیشه ای هست البته همین گونه از تیوب ها مهم مزایایی هم هستن از گزاره این که در ادامه اکثری از موردها به خنککننده نیازی نداشته و فقط از شیوه هوا خنک میشوند، در ادامه تیوبهای فلزی از فرکانسهای رادیویی جهت برانگیختهشدن گاز به کارگیری میگردد و تیوب های فلزی میتوانند برشهای دقیق تری را نسبتبه تیوب های شیشه ای ممکن سازند.

این دستور در ادامه اقتدار دستگاه های ساخته شده و به تبع آن ارزش دستگاه ها تفاوت تولید می کند. نسبت خروجی به پمپاژ آن اذن می دهد تا به وسیله برانگیختن پرتو پیوسته با اقتدار بالا، مواد ضخیم را به طور اثر گذار برش دهد.

خوبتر هست به جهت آغاز فعالیت با کمترین سرعتی که فرآیند برش پشتیبانی می نماید آغاز نمایید. همین فرایند شامل برش مواد با به کارگیری از یک لیزر قوی و زیاد ظریف هست که بر بر روی یک حوزه‌ ریز از مواد تمرکز دارد.

بهترین خط مش جهت کمتر همین دما به کارگیری از چیلر در ادامه دستگاه های لیزر می باشد. همین دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از اقتدار لیزر در ادامه جهت برش مواد فلزی دشوار و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است.

هدف همین تیم گردآوری و ارائه بهترین ها در ادامه جهان به مشتریان خویش از روز آغاز کار تا به امروز بوده هست و خواهد بود.

دمای برش به بیش ۱۱ هزار مرتبه سانتیگراد می برسد که هر ماده ای را علاوه بر ذوب، تصعید هم می کند، همین مسئله در ادامه فرایند برش نکته ای مثبت در ادامه حیث گرفته می شود.

برش لیزری فقط یکی از از کاربردهای دستگاه لیزر به شمار می آید. برش لیزر برنج یکی از از سرویس ها تیم شیت لیزر میباشد.

البته چطور برش لیزری برنج می تواند شتاب برش را تا حد متعددی ارتقاء دهد؟ شتاب زیاد زیاد: لیزر زیاد سرعت بالا می تواند، فلزات را برش دهد و در ادامه هنگامی کوتاه حجم متعددی از فلزات برش دیتا خواهند شد.

از طرفی به برهان دقتی که در ادامه انجام فعالیت دارااست عاقبت فعالیت زیاد قشنگ و دیده نواز خواهد شد و به این برهان عمده گزینه اعتنا صنعتگران قرار گرفته است.

در اینجا عمده به آنالیز وب وب سایت برش لیزر ورق مس.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.