مدیران قبلی از بچه های استان هستند. ما یکدیگر را نابود نمی کنیم

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران قلب فرزندان استان هستند و نباید یکدیگر را تخریب کنیم بلکه دست به دست هم دهیم تا تحولی در استان ایجاد کنیم.

سیدعلی احمدزاده در دیدار با فعالان اقتصادی استان از برگزاری نشست با فعالان اقتصادی استقبال کرد و افزود: با کمک فعالان اقتصادی می توانیم گام های بلندی در استان برداریم.

وی با استقبال از برگزاری جلسات با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی گفت: آمادگی برگزاری جلسات با فعالان اقتصادی را دارم و هر زمان که چنین جلساتی برگزار می شود از آنها استقبال و مشارکت می کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستور رئیس جمهور برای حمایت از سرمایه گذاران و فعالان این بخش گفت: دست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی را می بوسم، شما برای من بی نهایت مهم، عزیز و مهم هستید.

احمدزاده افزود: وقتی فردی کارگاه تولیدی راه اندازی می کند ده ها خانواده منتظر آن شغل و کار تولیدی هستند تا مشغول به کار شوند و درآمد داشته باشند بنابراین کارشان بسیار مهم و ارزشمند است.

وی با قدردانی از تمامی فعالان صنعت، تولید، کشاورزی و جویای اشتغال و تولید، ادامه داد: در آینده نشست های تخصصی تری برگزار می شود تا بتوانیم در جهت توسعه استان گام برداریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه معاون اقتصادی استاندار کربلاست و از وی می خواهم تحولی ایجاد کند، گفت: باید اتاق فکری با حضور فعالان اقتصادی و بازرگانان تشکیل شود تا بتوانیم از این توانمندی ها استفاده کنیم.

احمدزاده با بیان اینکه تا زمانی که شما بتوانید کار کنید سعی می کنم از تهران بودجه بگیرم، تاکید کرد: چند روز پیش برای نجات جنگل های بلوط استان 20 میلیارد تومان از سازمان جنگلبانی دریافت کردم علاوه بر تجهیزات در دفع این استان برای مبارزه با آتش سوزی جنگل ها ایجاد شده است.

وی بیان کرد: برای دشت های کشاورزی لنده و بویراحمد و کهگیلویه و سایر نقاط استان از جمله زیلایی، دیشموک و چاروسا به هشت هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم. برای این اعتبار در تهران مشورت کردم. امیدوارم با این مبلغ اعتبار موافقت شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اولویت من جذب اعتبارات است، در پاسخ به اظهارات یکی از فعالان اقتصادی مبنی بر بازگشت اعتبارات گفت: هیچ وجه و اعتباری از استان برگشت داده نمی شود. بازگردانده می شوند، مدیر مفید نخواهد بود.

احمدزاده با بیان اینکه بهتر است به جای حاشیه سازی، روی کار اصلی خود که جابه جایی و پیشبرد اهداف است تمرکز کنیم، گفت: کارهای تخصصی خود را انجام می دهیم، استان به شما نیاز دارد و امسال 13 هزار و 520 مورد را متعهد شده ایم. ، اگر کار کنیم می توانیم مشاغل بیشتری ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: سال هاست که در استان نبوده ام و این بار که توانستم به مردم خدمات ارائه کنم سعی می کنم با مردم ارتباط برقرار کرده و مشکلات آنها را برطرف کنم. در تهران به دنبال تغییر مدیران هستم اما اخذ اعتبار برای استان در اولویت کاری من است، بنابراین با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده از سایت مسئولیت مدنی مناطق نفت خیز، 700 میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص یافته است. استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 درصد مدیران کل استان تغییر کرده اند. برای تغییر مدیر کل راه و شهرسازی سه بار با وزیر دیدار کردم.

احمدزاده افزود: در ابتدای کارم اسامی مدیران جدید را معرفی کردم و برای هر دستگاه 5 نفر را معرفی کردم که در نهایت 12 نفر با آنها مصاحبه کردند و نتیجه آن مدیرانی است که همسو با دولت نیستند. “

وی گفت: تیمی از مدیران استانی را انتخاب کردند و من یک نفر را انتخاب نکردم، مدیران منتخب 35 تا 45 ساله هستند اما می توانند از جوانان سطوح پایین مدیریتی برای تربیت افراد و استعدادیابی استفاده کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مدیران قبلی فرزندان استان هستند، به همدیگر احترام بگذاریم و همدیگر را تخریب نکنیم بلکه دست به دست هم دهیم تا در استان خود تحول ایجاد کنیم. ما تمام تلاش خود را کردیم و از بچه های استان کمک گرفتیم تا اعتباری برای کمک به توسعه استان بگیریم. به اتفاق یکی از پسران استان تهران برای جذب اعتبار به یکی از هلدینگ های بانکی رفتم. استان غیر مذهبی و غیر مذهبی هستند.

به گزارش ایسنا، احمدزاده اظهار کرد: سه مدیرکل اصلی استان تغییر نکرده اند که در آستانه تغییر هستند و به دنبال تغییراتی در بین مدیران شعب بانک های استان هستیم تا مردم دلسوزتر بتوانند. بیا سر کار.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.