همایش مجازی “بررسی اخبار مرحله بندی زیر بغل در سرطان پستان”همایش مجازی «بررسی اخبار مرحله‌بندی آگزیلا در سرطان پستان» به همت پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، همایش مجازی “بررسی اخبار مرحله بندی زیر بغل در سرطان پستان” امروز سه شنبه 30 فروردین ماه از ساعت 13 الی 16 برگزار می شود. دکتر. تکتم بهشتیان، رادیولوژیست، فلوشیپ MRI; دکتر. شیوا مقدم، رادیولوژیست، انکولوژیست; دکتر. آسیه الفتبخش، جراح عمومی، سخنران این همایش خواهد بود.

دکتر. آسیه الفتبخش معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشکده سرطان معتمد و دبیر علمی این وبینار تاکید کرد: بررسی وضعیت غدد لنفاوی زیر بغل از نظر درگیری با سلول های سرطانی مهمترین عامل در تعیین مرحله است. از بیماری در سرطان سینه یکی از عوارض جراحی سرطان سینه و دستکاری زیر بغل، لنف ادم است که باعث محدودیت حرکتی و بدشکلی بیمار می شود.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم افزایش شیوع سرطان سینه، با کمک درمان های سیستمیک و هدفمند مدرن، جراحی پستان و زیر بغل کمتر تهاجمی است و در نتیجه نقص کمتر و کیفیت زندگی بهتری به همراه دارد. با توجه به به روز رسانی و تغییرات سریع در زمینه این درمان ها، هدف از این برنامه ارائه آخرین اطلاعات تخصصی در زمینه مرحله بندی زیر بغل به پزشکان مرتبط می باشد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این همایش که دارای امتیازات تجدیدپذیر در زمینه های پرتودرمانی، جراحی عمومی، رادیولوژی، پاتولوژی و خون و سرطان در بزرگسالان می باشد به آدرس https :/ به آدرس /tehran.ircme.ir مراجعه کنید.

همچنین شرکت در همایش مجازی «بررسی اخبار مرحله‌بندی آگزیلا در سرطان پستان» از طریق سامانه همایش به نشانی amjad.jde.ir‌ امکان‌پذیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88796082 و 88648134-021 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.