دستگیری مسافر و سارقان مسافر در رامسر

[ad_1]

ایسنا/ مازندران فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری سارقان مسافربری و سرنشینش با اعتراف به 4 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید جلیل نبوی در جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت اموال راننده توسط افرادی به عنوان مسافر و یا سرقت مسافر به عنوان سرنشین، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. .

وی افزود: در بررسی های ماموران جنایی پلیس آگاهی رامسر مشخص شد سارقان با عرضه نوشیدنی ها و شیرینی های آلوده به مواد بی حس کننده به مسافران و رانندگان، اجناس و خودروی وی را به سرقت برده اند.

معاون رامسر گفت: ماموران پس از تحقیقات گسترده پلیسی دو سارق را شناسایی و با هماهنگی قضایی سارقان را به همراه یک قلاده آهو دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های اولیه به چهار فقره سرقت در شهرستان رامسر اعتراف کردند، گفت: تحقیقات تکمیلی در این زمینه توسط ماموران دادگستری کیفری در حال انجام است.

سرهنگ نبوی در پایان از شهروندان به ویژه رانندگان خودروهای سواری خواست با رعایت هشدارهای پلیسی از پذیرفتن غذا و نوشیدنی از افراد ناشناس در طول مسیر خودداری کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.