صهیونیست ها به دنبال اجرای «معامله قرن» و «وطن قوم یهود» هستند.

[ad_1]

یک کارشناس مسائل منطقه، اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را نهایی کردن معامله قرن و اجرای میهن یهودیان دانست و گفت: آنها می خواهند با تکمیل معامله قرن، تمام قدس را بگیرند. آمریکایی ها برنامه ریزی کرده اند.

سید جعفر رضوی در گفت وگو با ایسنا، درباره اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی اظهار کرد: از سال 2017 که ترامپ موضوع معامله قرن را مطرح کرد و این طرح آمریکایی ها اجرایی شد، از آن زمان صهیونیست ها تجاوزات رژیم در بیت المقدس و مسجد الاقصی هر روز تشدید و گسترش می یافت.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز اقدامات مشابهی از سوی رژیم صهیونیستی انجام شد، افزود: اکنون شاهد هستیم که تعداد افرادی که وارد مسجدالاقصی شده و توسط صهیونیست ها تجاوز کردند افزایش یافته است و حتی مقامات رژیم صهیونیستی نیز افزایش یافته است. در سطوح عالی وارد مسجد می شوند در حالی که قبلاً چنین نبود.

کارشناس مسائل منطقه همچنین یادآور شد: در سال 2000 که شارون وارد مسجد شد پس از آن شاهد انتفاضه الاقصی بودیم و امروز نیز شاهد ورود اعضای کنست یا لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی هستیم. مسجد

رضوی ادامه داد: اقدامات صهیونیست ها همانطور که ترامپ گفت در دو سطح انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست ها نیز به دنبال اجرای وطن ملت یهود هستند و این شامل اخراج همه فلسطینی ها می شود، در واقع جنبش صهیونیستی می خواهد طرح ناقص 1948 را برای اشغال فلسطین و افزایش نگرانی ها اجرا کند، اقدامات خود و نوک پیکان مسجد الاقصی است.

وی گفت: سال گذشته شاهد عملیات شمشیر قدس بودیم، نوعی اقدام که می توان از مقاومت انتظار داشت که نشان دهنده قدرت و قدرت مقاومت و در نتیجه ثمره تجاوزات صهیونیست ها است. .

رضوی افزود: طی چند ماه گذشته شاهد توسعه عملیات انفرادی بودیم و در مدت یک ماه 5 یا 6 عملیات انفرادی بسیار جدی و بزرگ از قلب تل آویو تا محله های کرانه باختری انجام شد که این عملیات نیز انجام شد. تعداد زیادی از تلفات صهیونیست ها را به همراه داشت». فلسطین در ماه‌های آینده با وجود بازدارندگی و بی‌ثباتی سیاسی در اسرائیل، انتفاضه رخ خواهد داد و اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.