پیشوا نیازمند احداث 12000 مترمکعب مخزن مقاوم در برابر آب است.

[ad_1]

ایسنا/ تهران مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران گفت: در حال حاضر مشکل خاصی برای تامین آب در پیشوا نداریم، اما برای داشتن تاب آوری آب خوب باید یک مخزن 10 هزار مترمکعبی و یک مخزن 2 هزار مترمکعبی مترمکعب باشد. برای شهر ساخته شده است.”

حمیدرضا نامداری، مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران امروز یکشنبه 26 فروردین ماه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به احداث خط انتقال ماملو مشکل خاصی برای تامین آب پیشوا نداریم، اما باید داشته باشیم. تاب آوری آب خوب، باید یک مخزن 10000 مترمکعبی و یک مخزن 2000 مترمکعبی برای شهر بسازیم.

این مسئول گفت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این دو مخزن حدود 70 میلیارد تومان است. 22 کیلومتر از 200 کیلومتر شبکه آب شهرستان پیشوا فرسوده است که هشت و نیم کیلومتر آن در اولویت است و به اعتباری بالغ بر 34 میلیارد تومان نیاز دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران افزود: همچنین 115 کیلومتر از 168 کیلومتر شبکه روستایی شهرستان پیشوا فرسوده است که به دلیل مشکلات اعتباری نتوانسته ایم اقدامات مثبت و موثری را در این زمینه انجام دهیم. روستاها اما با پیگیری های انجام شده 23 میلیارد وام برای حفر هفت حلقه چاه و احداث 2300 مترمکعب مخزن و 15.5 کیلومتر شبکه خط انتقال پیش بینی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.