نماینده حزب الله: برای نجات لبنان به جراحی اصلاحی نیاز داریم

[ad_1]

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما برای نجات کشورمان به عملیات اصلاحی نیاز داریم و حزب الله آماده انجام آن است.

به گزارش ایسنا، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان روز یکشنبه در مراسم یادبودی در شهر عباسیه در جنوب لبنان گفت: برخی افراد به بهانه نفوذ به سلاح های حزب الله حمله می کنند اما در واقع آنها را هدف قرار می دهند. جرأت نکنید که بگویید مخالف مقاومت هستند و ادعا می کنند که با اسلحه مخالف هستند، با این استدلال که اسلحه در درون جامعه تأثیر دارد و آنها می دانند که اسلحه هیچ تأثیری در جامعه ندارد.

قاسم افزود: ما با رای خود به پای صندوق های رای می رویم و بر اساس نظرسنجی پیروز یا شکست می خوریم، مانند مردم مالیات می پردازیم، مناصب می گیریم و بدون اینکه اسلحه ای نقشی داشته باشد از پست های دیگر محروم هستیم. آنها این را می دانند، اما این افراد طاقت دوری از قدرت را ندارند، بنابراین به اسلحه اعتراض می کنند.

وی گفت: “هیچکس نمی تواند حزب الله را متهم به فساد یا غارت بیت المال کند و اگر مواردی وجود داشته باشد که از فساد حمایت کنیم، قوه قضاییه می تواند وارد عمل شود و وارد عمل شود.” تجربه حزب الله در لبنان عنوان درخشانی دارد، چه در خدمت و مقاومت، چه در سازندگی و حفاظت، به طوری که هیچکس نمی تواند ما را به فساد متهم کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.