تخریب و آزادسازی 10 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در بروجرد

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: 10 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های زراعی این شهرک تخریب و پاکسازی شده است.

جواد گودرزی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ اراضی کشاورزی و باغات و آرای قطعی دادگاه ها با حضور دادستان، موارد تغییر کاربری غیرمجاز و … 10 ساختمان در این شهرستان اجرا شد.

وی تصریح کرد: این ساخت و سازهای غیرمجاز شامل هفت ساختمان به مساحت تقریبی 250 متر مربع و سه مورد سکو به مساحت تقریبی 70 متر مربع، سه مورد محوطه سازی به مساحت تقریبی است. 100 متر مربع.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد خاطرنشان کرد: همچنین دیوارها و حصارهایی در اطراف و درون اراضی که برای تفکیک و تفکیک اراضی ساخته شده بود در زمینی به مساحت سه هکتار در منطقه گلدشت و شیخ میری سادات جمع آوری شد.

گودرزی افزود: در سال گذشته 93 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغات سبزی شهرستان شناسایی شد که برای 60 مورد حکم تخریب قطعی و 33 مورد تبصره 9 ماده 10 صادر شد.

وی بیان کرد: با اکثر این ساخت و سازهای غیرمجاز و زمین خواری در مناطق گردشگری گلدشت، ونایی و بندیزه برابر قانون برخورد می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.