ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانست اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد


ایسنا/ کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانسته است اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد.

آیت الله مصطفی علما امروز (27 فروردین) در دیدار جمعی از فرماندهان یگان های ارتش در کرمانشاه، با اشاره به تعبیر زیبای ارتش از مقام معظم رهبری و تشبیه ایشان به شجره طیبه، اظهار داشت: با همکاری سایر نیروهای مسلح، انجام شده است. توانسته اقتدار ایران اسلامی را در عرصه های مختلف به جهانیان نشان دهد.

وی ارتش را خارج از بستر جامعه دانست و گفت: حتی اگر باید عده ای را کنار گذاشت، ارتش از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و به تعبیر بنیانگذار انقلاب در میان مردم بود. جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری».

وی ادامه داد: شخصیت های بزرگی مانند شهید صیاد شیرازی با تمام فضایل در بین نیروهای ارتش بودند و ارتش و ارتش خدمات زیادی به اسلام و انقلاب کردند.

وی با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی در چند بعد در منطقه، تاکید کرد: اگر امروز ایران اسلامی یک قدرت قدرتمند و خلاق در خاورمیانه است، این مهم به برکت توان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج است. نیروها.” بدست آمد.

وی ادامه داد: ایران اسلامی به برکت حضور ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج توانسته است بیش از 40 سال آمریکا را که مدعی ابرقدرت است، از پنجره بیرون نگاه دارد.

وی در ادامه از امام خمینی (ره) به عنوان انسانی بیدار و هوشیار یاد کرد و افزود: ایشان با پیروزی انقلاب اسلامی با پشتوانه اسلام توانست خدمات زیادی به جامعه بشری ارائه دهد چرا که انقلاب اسلامی واقعاً یک انقلاب بود. انقلاب ضعیف و آسیب پذیر».

وی با اشاره به عمق مبارزات امام خمینی(ره) گفت: مبارزات امام با پشتوانه اسلام به قدری عمیق بود که توانستند دنیا را به زانو درآورند، پس همه باید به اسلام خدمت کنیم.

امیر سلیمان طاهری فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در این دیدار با بیان اینکه امروز با حمایت های مقام معظم رهبری در اوج اقتدار و صلابت است، گفت: اقتدار فعلی. ایران اسلامی به گونه ای است که به همه معادلات سیاسی و بین المللی می رسیم.» دشمنان را نابود کنید.

وی افزود: امروز اتریش ارتشی دانش بنیان است که سلاح های مورد نیاز خود را با تهدیدات دشمن تطبیق می دهد و تیپ های واکنش سریع ارتش آماده انجام هر نوع ماموریتی در این آب و خاک هستند.

وی گفت: امروز ارتش به تنهایی مسئول حفظ تمامیت ارضی کشور نیست. ارتش یکی از اولین واحدهایی بود که وارد منطقه شد.

ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانست اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد
انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.