وام مسکن جوانان در تهران دو میلیارد شد

[ad_1]

با موافقت بانک مرکزی، حداقل مبلغ سپرده و سقف ردیف های پس انداز مسکن جوانان افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، حساب پس انداز جوانان نوعی برنامه ریزی بلندمدت برای خانه دار شدن افراد است. 15 سال.

برای این منظور، هر فردی که به سن هجده سالگی رسیده است یا حکم رشد او از سوی دادگاه صادر شده است، می تواند به نام خود یا به نام یکی از افراد تحت سرپرستی خود حساب پس انداز مسکن جوانان افتتاح کند. واریز حداقل مبلغ ماهانه (چند بار یا با هم در ابتدای دوره).

در همین راستا برخی از شرایط و ضوابط حساب پس انداز مسکن جوانان برای پرداخت تسهیلات امسال این محل تغییر کرده است. برای «تهران» «مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر» یکی از این موارد است.

همچنین با افزایش حداقل مبلغ سپرده از 200 به 400 هزار تومان و افزایش سقف تسهیلات حساب مذکور از یک میلیارد تومان، 850 و 700 میلیون تومان ثابت برای سال 1400 به مقادیر 2، 1، 7 و 1.4 افزایش یافت. میلیارد تومان به ازای هر 1401 در تهران، مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت و سایر مناطق شهری برای افتتاح حساب سال 1401 از دیگر موارد درخواستی بانک مسکن است که بانک مرکزی با آن موافقت کرده است.

ضمناً با درخواست مجدد از آن بانک امکان تجمیع تسهیلات مسکن از محل Caixa de Poupança Habitação Jovem و گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن آن بانک در محدوده مصوب هر یک از این حساب ها، مطابق با با هنر سیاست های فعلی دولت و مجلس شورای اسلامی با تقویت ساخت و ساز مسکن (قانون جهش تولید مسکن) موافقت نکرده است.

وام مسکن جوانان در تهران دو میلیارد شد

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.