تولیدکنندگان آلومینیوم منتظر تایید 30 درصد از تماشاگران حاضر در ورزشگاه هستند

[ad_1]

ایسنا/ مرکز مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی از آمادگی برای برگزاری دیدار نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور در اراک خبر داد و گفت: ظرفیت تماشاگران برای تماشای این بازی و ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک 30 درصد است. باید به تایید شورای تامین اراک برسد.

عابد حقدادی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه اقدامات لازم برای اجرای خوب این بازی انجام شد، افزود: اصلاحات لازم در آبخوری ها، سرویس های بهداشتی، دوربین های مدار بسته، پاسیو و پارکینگ ها و روشنایی داخل ورزشگاه امام خمینی (ره) انجام شد. . انجام شد و مشکلات برطرف شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی افزود: ظرفیت تماشاگران برای تماشای این بازی و ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک 30 درصد است که با توجه به جلسات برگزار شده و نظر مساعد کمیته ایمنی ورزش استان مرکزی پس از تایید هیات تامین شهر اراک، باشگاه آلومینیوم موظف به فروش بلیت با سقف و ظرفیت تعریف شده از سوی سازمان لیگ است.

حقدادی با اشاره به ماجرای صعود نماینده اراک به نیمه نهایی جام حذفی افزود: تلاش شده تا مردم، فوتبال دوستان و ورزشکاران بدون دغدغه با حضور پرشور خود در ورزشگاه امام خمینی(ره) برنامه ریزی خوبی داشته باشند. دوست دوازدهم.” تیم آلومینیوم را تشویق کنید.

وی افزود: امیدواریم شاهد حضور این تیم و موفقیت آن در مرحله نیمه نهایی و سپس فینال جام حذفی باشیم و برای اولین بار در زمین فوتبال ایران تیم فوتبال آلومینیوم اراک به میدان برود. فینال جام حذفی.»

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی ادامه داد: وظیفه اداره کل ورزش و جوانان استان با هماهنگی و همکاری دستگاه های انتظامی و امنیتی، استانداری مرکزی، اداره کل فوتبال و سایر ادارات از جمله چیست. به عنوان پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری و سازمان های خدماتی. دستور جلسه باز است.

حقدادی گفت: ظرفیت ورزشگاه محدود است و تلاش می شود این بازی به صورت زنده در پارک های مختلف اراک پخش شود.

آلومینیوم سازان روز دوشنبه 30 فروردین از ساعت 20:30 در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در اراک به مصاف تیم شگفتی ساز ماهشهر و دسته دوم خلیج فارس می رود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.