کدام گوشی های اندرویدی بیشترین تابش را دارند؟

[ad_1]

مدل‌های قدیمی‌تر پیکسل، وان پلاس و سونی اکسپریا در صدر فهرست درخشان‌ترین گوشی‌های اندرویدی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، برکسی پوشیده نیست که گوشی های هوشمند دارای امواج و تشعشعاتی هستند که مشخصا سطح آنها یکسان نیست. نتایج یک مطالعه جدید بر روی پرتوده ترین مدل های گوشی هوشمند نتایج شگفت انگیزی را به همراه داشت.

به گفته بنکلز تایمز، برخی از این مدل های قدیمی گوگل، سونی، موتورولا، وان پلاس، اوپو و زد تی ای هستند که تشعشعات بیشتری دارند. موتورولا Edge در صدر لیست گوشی‌های پرمصرف قرار دارد و پس از ZTE Axon 11 5G و OnePlus 6T قرار دارند.

علاوه بر این، چندین مدل گوشی گوگل پیکسل و سونی اکسپریا از جمله پیکسل 3، پیکسل 3 ایکس ال، پیکسل 4a، اکسپریا XA2 پلاس، اکسپریا XZ1 کامپکت و وان پلاس 6/6T در صدر این لیست قرار دارند.

کدام گوشی های اندرویدی بیشترین تابش را دارند؟

لازم به ذکر است که این دستگاه ها تا دو تا پنج سال پیش جزو بهترین گوشی های اندرویدی بودند، بنابراین تعداد افرادی که در حال حاضر از آنها استفاده می کنند احتمالا کم است.

وب سایت Android Central تلاش کرد تا بازخورد کارمندان را از برندهای ذکر شده در این گزارش دریافت کند، اما تا زمانی که گزارش آنها تهیه نشد، نتوانست.

مطالعه دستگاه ها بر اساس SAR یا نرخ جذب خاص بود که نشان می دهد بدن انسان با چه سرعتی انرژی فرکانس رادیویی را دریافت می کند.

کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده حداکثر سطح SAR را 1.6 وات بر کیلوگرم تعیین کرده است. بنابراین موتورولا اج بدترین سطح تشعشع را دارد.

به گفته وب سایت Android Central، در حال حاضر هیچ مدرک علمی معتبری مبنی بر مشکلات سلامتی ناشی از قرار گرفتن در معرض امواج و تشعشعات ساطع شده از تلفن های همراه وجود ندارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.