حساس ترین مسابقه گروه D / سرنوشت ساز نبرد سپاهان و التعاون

[ad_1]

سپاهان و فولاد در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم هایی از عربستان و ترکمنستان خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فولاد امشب و بامداد فردا (جمعه) سپاهان به عنوان نماینده ایران در جده و باریده به مصاف حریفان آسیایی خود می رود.

جزئیات رقابت فولاد و سپاهان مقابل حریفان خود را در ادامه می خوانید.

گروه C: فولاد ایران – آخال ترکمنستان / 21:45 دقیقه

شاگردان جواد نکونام در بازی قبلی بدشانسی آوردند. آنها از شباب الاهلی پیش بودند اما در وقت اضافه و در دقایق پایانی به گل رسیدند تا سه امتیاز را از دست بدهند. حسرت شاید در ادامه مسابقات بیشتر از قبل باشد. با این حال فولادی ها به چیزی جز پیروزی مقابل نماینده ترکمنستان فکر نمی کنند و با تمام قوا وارد این دیدار خواهند شد.

از سوی دیگر آخال ضعیف ترین تیم گروه در دو بازی اخیر تنها یک تساوی کسب کرده و حریف قدرتمندی برای سایر تیم ها نیست. البته آنها هنوز شانس بالایی برای صعود دارند و همچنان می توانند انتظار کسب امتیاز فولاد را داشته باشند.

در دیگر دیدار این گروه تیم های الاهلی امارات و الغرافه بامداد سه شنبه از ساعت 00:45 بامداد جمعه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گروه D: سپاهان ایران – همکاری عربستان / 00:45

سپاهانی ها پس از شکست غیرمنتظره مقابل الدحیل وارد دیدار سخت دیگری خواهند شد. هر چهار تیم حاضر در سخت ترین گروه منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا مدعی صعود به دور بعد هستند و با 3 امتیاز مساوی هستند.

شاگردان محرم نویدکیا همچنان در صدر گروه خود هستند و تفاضل گل بیشتری نسبت به سایر تیم ها دارند. آنها باید به مصاف التعاوی بروند که میزبان مسابقات هستند و تدارکات زیادی برای رویارویی حساس خود با سپاهان داشته اند.

عربستانی ها برای این دیدار به صورت رایگان وارد ورزشگاه می شوند و پیروزی در بازی مهم مقابل سپاهان را هدف گذاری می کنند. باید دید حساس ترین دیدار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا چه نتیجه ای خواهد داشت.

در دیگر دیدار این گروه پاختاکور و الدحیل بامداد سه شنبه از ساعت 21:45 امروز (پنجشنبه) به مصاف یکدیگر می روند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.