با چه منطقی بسته های اینترنت 60 درصد گران تر است؟

[ad_1]

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی از وزارت ارتباطات خواست به افزایش 60 درصدی بسته های اینترنتی پاسخ دهد و اعلام کند با چه منطق و توجیهی این کار انجام شده است.

به گزارش ایسنا، مسلم صالحی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: حدود دو ماه پیش نامه ای به جنابعالی نوشتم و حدود 10 موضوع مربوط به جهاد را متذکر شدم. کشاورزی، اما از شنیدن یا دریافت پاسخ از دفتر شما متاسفم.

وی افزود: در بحث قیمت میوه در ماه گذشته شاهد افزایش سرسام آور قیمت محصولات کشاورزی هستیم که انشاالله جهاد کشاورزی و وزیر صمت کنترل بازار را در دست دارند. زیرا شرایط به گونه ای است که برخی میوه ها به بیش از 25 تا 30 هزار تومان می رسد.

یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی نیز به وزیر جهاد کشاورزی درباره موضوع نهاده های دامی که باعث مرگ دام های مولد شد تذکر داد و گفت: آقای ساداتی نژاد قول دادید با توجه به حذف ارز و حذف ارز، موضوع نهاده های دامی را حل کنید. انتقال شما.” از دولت می خواهد که هر چه سریعتر این مشکل را حل کند.

یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به وزیر بهداشت درباره کمبود دارو و گرانی هشدار داد و گفت: شما در کمیسیون تلفیق قول دادید که اگر ارز ترجیحی حذف شود تاثیری بر قیمت داروها نخواهد داشت، اما متأسفانه هستیم. مشاهده افزایش قیمت هاصالحی درباره قاچاق آرد و صادرات ماکارونی به کشورهای همسایه خاطرنشان کرد: با توجه به خشکسالی اخیر در کشور این امر می تواند تهدیدی جدی باشد.

وی همچنین با یادآوری افزایش تا 60 درصدی بسته های اینترنتی به وزیر ارتباطات گفت: با چه منطق و توجیهی این کار انجام شد؟ آیا وب سایت های جدیدی ساختید؟ آیا خدمات جدیدی ارائه کردید؟ آیا کمیت و کیفیت خدمات شما افزایش یافته است؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین به وزیر بهداشت درباره کمبود دارو و گرانی آن هشدار داد و گفت: شما در کمیسیون تلفیق قول دادید که اگر ارز ترجیحی حذف شود، تاثیری بر قیمت داروها نخواهد داشت، اما متاسفانه شاهد هستیم. افزایش قیمت ها

نماینده مردم اقلید به وزیر ورزش و جوانان درباره پروژه های نیمه تمام شهرستان ها و عدم توزیع عادلانه اعتبارات تذکر داد و گفت: قبل از مطرح شدن موضوع با سرعت بیشتری این موضوع را حل کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.