ژاوی: منتظر رئالیم/ مورالس مثل دندان درد لغزش کندسرمربی بارسلونا با وجود اختلافات زیادی که تیمش با رئال مادرید دارد، امیدوار است که قهرمان لالیگا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آلموندو، بارسلونا به روند خوب خود با ژاوی ادامه داد و این بار موفق شد با نتیجه سه بر دو لوانته را شکست دهد. آبی اناری ها با این برد 60 امتیازی شدند تا با وجود یک بازی کمتر، اختلاف با رئال مادرید را به 12 امتیاز کاهش دهند.

ژاوی پس از پیروزی مقابل لوانته گفت: هر بار که وارد زمین می شویم بهتر بازی می کنیم. من از عملکرد تریستگن و سایر بازیکنان راضی هستم. آنها بسیار حرفه ای هستند و سخت کار می کنند. بعد از بازی پنجشنبه بازیکنان خسته بودند و این خستگی در تیم به خوبی نمایان بود.

او درباره لوک دی یانگ که در دقایق پایانی گل پیروزی آبی ها را به ثمر رساند، گفت: او به پیروزی فکر می کند و من کاملا از او راضی هستم. او دقیقا می داند که چه کاری انجام دهد. شما باید از نمایش او لذت ببرید.

ژاوی در مورد سه پنالتی که داور برای تیمش اعلام کرد، گفت: من پنالتی دوم را به وضوح ندیدم. برنده شدن در بازی ای که داور سه پنالتی را به ضرر شما اعلام می کند لذت بخش است. بازی سختی بود. ما آماده رقابت هستیم و یک برد پیروز در تیم وجود دارد.

سرمربی بارسلونا در مورد مورالس که اولین گل لوانته را به ثمر رساند، گفت: او مانند دندان درد است. مورالس همیشه برای بارسلونا حیاتی بوده است. او بازیکن بسیار خوبی برای لوانته است.

ژاوی در پایان گفت: “برنده شدن در لالیگا بسیار دشوار است زیرا رئال مادرید شکست ناپذیر است، اما ممکن است آنها امتیازات را از دست بدهند.” منتظر لغزش رئال هستیم. خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و پیروزی خوشایند بود. ترشتگن شب خوبی داشت و دی یانگ در سریع ترین زمان گلزنی کرد. ما مهاجم خوبی مثل اوبامیانگ داریم و خوشبختانه تیم خوبی داریم.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.