تذکر رئیس کمیسیون کشاورزی در خصوص تعیین خسارت سرمازدگی باغات و مزارع جنوب کشوررئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی از این وزارتخانه خواست تا در اسرع وقت به موضوع تعیین خسارت سرمازدگی باغات و مزارع جنوب کشور رسیدگی شود.

به گزارش ایسنا، محمدجواد عسگری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در تذکر شفاهی به وزیر نیرو در مجلس گفت: وزارت نیرو محترم انرژی فارس را دنبال کنید. انتقال آب از خلیج به فلات مرکزی با حساسیت بیشتری انجام شود.

وی افزود: همچنین از وزیر نیرو می‌خواهم موضوع قطعی برق چهار ساعته پمپ‌های برق کشاورزی را بررسی کند و قیمت برق مصرفی کشاورزان را برای کمک به تولید در بخش حیاتی و استراتژیک کشاورزی افزایش دهد.

نماینده داراب و زرین دشت همچنین به وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: از وزارت آموزش و پرورش تقاضا دارم برای تعیین وضعیت استخدامی نیروهای خریدار خدمات، حق الزحمه، نهضت، شرکت و مهدکودک اقدامات لازم را انجام دهد.

عسگری همچنین در تذکری به وزارت جهاد کشاورزی به سرمازدگی در باغات و مزارع مردم جنوب اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای موضوع سرمازدگی در مزارع و باغات مردم جنوب از دولت و وزارت جهاد کشاورزی می خواهم کارشناسان خود را اعزام کنند. به مناطق آسیب دیده در اسرع وقت برای تعیین خسارت و رفع این مشکل بخش کشاورزی.

وی همچنین به وزیر راه و شهرسازی تذکر داد: با توجه به آمار بالای تصادفات و سوانح رانندگی در جاده های داراب و زرین دشت از وزیر راه تقاضا دارم دستور تسریع در پروژه های در دست اجرا در شهرستان را صادر کند. “

این نماینده مجلس در پایان در اظهار نظری اظهار داشت: در موضوع بازنشستگان عزیز باید برای رفع مشکلات بازنشستگان لشکری ​​و تامین اجتماعی در کشور کمک شود.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.