ظرفیت خوب میدانی دانش بنیان در بخش کشاورزی و دامپروری نهاوند

[ad_1]

ایسنا/ همدان سرپرست استان نهاوند گفت: توانمندی های بسیار خوبی در حوزه دانش بنیان کشاورزی، دامپروری، صنعت و گردشگری در این شهرستان وجود دارد و باید در حد توان زیرساخت های علمی و فناوری را در این زمینه فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا، جعفر سلگی روز شنبه 20 فروردین ماه در شورای اداری شهرستان اظهار کرد: برای تحقق شعار سال باید از همه توانمندی های شهرستان نهاوند استفاده کنیم و همه مدیران شهری همت جهادی داشته باشند.

وی بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید مدیریت خود را برای تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید، دانش و اشتغالزایی» نامگذاری شده است نشان دهند و انقلابی و جهادی وارد میدان شوند.

سلگی افزود: باید شرکت های دانش بنیان را در شهرستان تقویت کنیم و در جهت ایجاد این شرکت ها گام برداریم و توجه ویژه به تولیدات شرکت های دانش بنیان ما را به جلو خواهد برد.

سرپرست استانداری نهاوند ادامه داد: در حال حاضر مرکز علم و فناوری در سایت دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند فعال است و این مرکز باید در تمام دانشگاه های شهرستان ایجاد شود و بعداً برای ایجاد آن تلاش کنیم. یک مرکز و پارک علم و فناوری شهر رشد.” از.

وی تاکید کرد: برای جبران عقب ماندگی شهرستان باید همه مدیران تلاش کنند امسال با جذب اعتبارات استانی و ملی از محلات مختلف اقدام کنند.

سلگی یادآور شد: با سیاست ها و راهبردهای خوب دولت مردمی و مجموعه اقدامات می توان شرایط خوبی را در کشور و پیروان آن در شهرستان پیش بینی کرد و مدیران باید تلاش کنند تا مشارکت شهرستان را در طرح ها، اعتبارات و برنامه ها جلب کنند. مناطق دیگر نیز از آنها حمایت کنید.

وی با تشکر از تیم اجرایی خدمات سفر، ستاد تنظیم بازار و سایر نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان، گفت: نوروز امسال را با تلاش های صورت گرفته و کمترین حاشیه و مشکلات به پایان رساندیم.

سرپرست فرمانداری نهاوند در پایان دیدارهای حضوری با مردم را برای رفع مشکلات برشمرد و افزود: دستگاه های اجرایی موظفند اقدامات و خدمات دستگاه ذی صلاح را به اطلاع مردم برسانند و با خبرنگاران و خبرنگاران تعامل داشته باشند. اعضای رسانه و از شما کمک بخواهید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.