ویل اسمیت 10 سال از حضور در اسکار محروم شد

[ad_1]

اسکار اعلام کرد که ویل اسمیت به دلیل سیلی زدن به کریس راک در جریان اسکار 2022 به مدت 10 سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی در نامه ای به اعضای آکادمی علوم و هنرهای سینمایی، رفتار ویل اسمیت در جریان اسکار 2022 را “غیرقابل قبول” خواند و این بازیگر را که اخیرا برنده جایزه اسکار شده است، به مدت 10 سال اعلام کرد. به ایسنا شرکت در هر رویداد یا رویدادی که توسط آکادمی برگزار می شود مجاز نخواهد بود.

آکادمی در نامه ای به اعضا نوشت: «کاری که ما امروز در پاسخ به رفتار ویل اسمیت انجام می دهیم گامی به سوی هدفی بزرگتر برای حفاظت از ایمنی هنرمندان و مهمانانمان و بازگرداندن اعتماد به آکادمی است.

این بازیگر 53 ساله که در مراسم اسکار 2022 به دلیل شوخی کمدین آمریکایی “کریس راک” با ظاهر همسرش روی صحنه رفت و با اینکه قبلا رسما عذرخواهی کرده بود به او سیلی زد اما اخیرا بیانیه ای منتشر کرده است. . گفت که تمام عواقب رفتار خود را می پذیرد و رفتار خود را تکان دهنده، دردناک و غیرقابل توجیه توصیف کرد و از اسکار چشم پوشی کرد.

«کریس راک» هنوز واکنش جدی نسبت به اتفاقات اسکار نشان نداده است و تنها در یکی از برنامه هایش به مخاطبان گفته است که همچنان در حال کار روی اتفاقات است.

اسمیت امسال برای «شاه ریچارد» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.