وزیر اطلاعات شیراز: اماکن مذهبی یکی از مراکز مورد توجه تکفیری ها است

[ad_1]

وزیر اطلاعات گفت: اماکن مذهبی یکی از مراکز مورد توجه تکفیری ها است و این نشان دهنده کینه و لجاجت آنها نسبت به ائمه است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات روز پنجشنبه در جلسه شورای تامین استان فارس، اظهار کرد: یکی از مراکز مورد توجه تکفیری ها اماکن مذهبی است و این امر نمونه ای از اقدامات تروریستی اخیر در صحن مطهر امام رضا(ع) یکی از کینه ها و لجاجت هایی است که در گروه های تکفیری ظاهر می شود.

وزیر اطلاعات افزود: ایجاد تضاد قومیتی و مذهبی بین شیعه و سنی و سایر اقوام برای انحراف افکار عمومی از جنایات رژیم صهیونیستی است و آنها با استفاده از فضای رسانه ای و فناوری در ایران سعی در ایجاد مشکلات امنیتی جدید دارند که این امر مستلزم آن است. علما، روشنفکران». و مردم باید با هوشمندی و روشنگری این فتنه ها را خنثی کنند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی با حمایت استکبار جهانی و حمایت برخی از کشورهای عربی در تلاش برای ایفای نقش ژاندارمری منطقه است، تلاش های این رژیم با شهادت و جهاد فلسطینی ها مقابله و خنثی شده است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: برای تحقق شعار امسال باید تلاش شود و این امر نیازمند همدلی، هم افزایی، هماهنگی و همگرایی بین مسئولان و مردم است و سیزدهمین دولت مردمی تمام تلاش خود را بر اجرا متمرکز خواهد کرد.» منوهای عالی داره

وزیر اطلاعات به نقش روحانیون و طلاب فارس از جمله شهید آیت الله دستغیب در دوران طاغوت اشاره کرد و گفت: و سخنرانی ها.

وی همچنین با بیان توانمندی های پزشکی، صنعتی، گردشگری، زیرساختی، تولیدی و دینی فارس، افزود: اکنون فرصت خوبی است تا این توانمندی ها بیشتر شناخته شود.

وزیر اطلاعات روز گذشته برای شرکت در مراسم معارفه مدیرکل اطلاعات فارس به شیراز سفر کرد و در بدو ورود به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی شرکت در گلزار شهدا ادای احترام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین خطیب همچنین با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و آیت الله کلانتری تولیت آستان احمدی و محمدی (ع) دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات، وزیر اطلاعات همچنین با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات فارس به یکسری تماس‌های مردمی پاسخ داد.

وی همچنین در دیدار با استاندار فارس و خانواده شهید محسن جعفری گفت: شهدا راه خود را یافته و جاودانه شده اند و ما باید راه این شهدا را ادامه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب افزود: همه ما مدیون صبر و متانت خانواده شهدا هستیم و به برکت خون شهدا ذلت و ذلت دشمنان به چشم می خورد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.