در مسکن ملی مصالح مطابق با استانداردها است


ایسنا/ ایلام استاندار ایلام با بیان اینکه روند پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی ملی در ایلام رضایت بخش است، گفت: نظارت بر کیفیت ساخت پروژه ملی مسکن افزایش می یابد.

دکتر. حسن بهرامونیا در بازدید از پروژه های ملی مسکن در ایلام، پیشرفت واحدهای مسکن ملی در استان را مطلوب توصیف کرد و گفت: این پروژه می تواند بخشی از نیازهای مسکن شهروندان را برطرف کند.

وی خواستار نظارت بیشتر بر کیفیت ساخت و ساز پروژه ملی مسکن شد و گفت: پیمانکاران پروژه علاوه بر تسریع در تکمیل واحدهای مسکونی ملی در استان نباید از کیفیت ساخت و ساز غافل شوند و از این حیث نظارت لازم است. کیفیت ساخت و ساز پروژه ملی مسکن دریابید که پس از ساخت و ساز از نظر ساخت و ساز و ایمنی ساکنان با مشکل مواجه نشوند.

استاندار ایلام ادامه داد: نوع مصالح مصرفی در پروژه های ملی مسکن نیز باید دارای استانداردهای لازم و با رعایت تمامی اصول فنی و مهندسی باشد.

«عبدالله بهادری» مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام نیز اظهار داشت: 36 هزار و 568 مورد ثبت نام متقاضیان مسکن ملی در این استان به ثبت رسید که از این تعداد 9 هزار و 536 مورد شرایط اولیه را داشته اند.

وی مشارکت استان ایلام در نهضت ملی مسکن را 32 هزار و 601 واحد عنوان کرد که تاکنون 15.9 هکتار زمین برای ساخت این واحدها در استان اختصاص یافته است. تاکنون 9 هزار و 806 نفر واجد شرایط و 4 هزار و 344 فرآیند طی شده و هزار و 820 متقاضی طرح ملی مسکن نیز سپرده های خود را ارائه کرده اند.

انتهای پیام



Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.