پیش بینی وزش باد و گرد و خاک در چهارمحال و بختیاری

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی چهارمحال و بختیاری گفت: در روزهای پایانی هفته به ویژه پنجشنبه وزش باد شدید در استان و به دنبال آن انتقال گرد و غبار از مرزهای غربی کشور به مناطقی از استان پیش بینی می شود. استان.” دارند.

معصومه نوروزی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت آب و هوای چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: صبح امروز شهرکرد با دمای 3- درجه سانتی گراد سردترین فصل استان و همچنین سردترین نقطه کشور بود.

معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات هواشناسی چهارمحال و بختیاری افزود: آسمان امروز و فردا در استان صاف تا نیمه ابری و در بعدازظهر گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود. در سطح استان نیز پیش بینی می شود این موضوع منجر به انتقال گرد و غبار به صورت رقیق شده از مرزهای غربی کشور به نقاطی از استان شود.

وی ادامه داد: با عبور موج از روز پنجشنبه بر فراز چهارمحال و بختیاری افزایش سرعت باد و گاهی افزایش ابر پیش بینی می شود در منطقه کوهرنگ وجود دارد.

نوروزی تاکید کرد: با توجه به پیش بینی وزش باد در روز پنجشنبه و بویژه بعدازظهر، توصیه می شود شهروندان از استقرار در کنار تابلوهای سطح شهر و ساختمان های ناتمام خودداری کنند و گلخانه داران اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.