انتقال داروخانه هلال احمر یزد به ساختمان جدیدایسنا/ یزد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از انتقال داروخانه این جمعیت به ساختمان جدید جمعیت هلال احمر استان واقع در بلوار منتظر قائم شهر یزد خبر داد.

«محسن حرازی زاده یزدی» درباره نیاز به داروخانه در این شهرستان، در این باره گفت: با توجه به نیاز و ارائه خدمات بهتر و جدید و متناسب با نیاز جامعه، داروخانه فعلی این جمعیت در شهر یزد است. به آدرس: یزد – چهارراه فاطمیه – ابتدای بلوار شهید منتظر قائم – روبروی برش اول واقع در ساختمان جدید منتقل شده است.

وی با تاکید بر شهرت ملی و جهانی جمعیت هلال احمر گفت: داروخانه های جمعیت هلال احمر به دلیل عملکرد و اعتبار ملی و بین المللی اعتماد جامعه را به خود جلب کرده اند.

حرازی زاده با توجه به نیاز برخی افراد به داروهای خاص گفت: داروهای خاص و افراد مورد نیاز در داروخانه هلال احمر به دلیل وجود نیروهای متعهد، کنترل شده و با نظارت دقیق و تامین و توزیع به موقع و مطمئن به شهروندان. .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر جمعیت هلال احمر استان یزد دارای داروخانه ای است که مردم می توانند برای تهیه داروهای خود به آنجا مراجعه کنند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.