شرکت هایی که بیشترین سود را به ازای هر کارمند دارند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی فرض بر این است که شرکت هایی با سود و درآمد بالا به ازای هر کارمند موفق ترین شرکت ها هستند. آلفابت، مایکروسافت و متای پلتفرم فیسبوک در این گروه از شرکت ها قرار دارند. این شرکت های فناوری از نظر درآمد از جوان ترین و بزرگترین شرکت های ایالات متحده هستند. با این حال، گروهی از شرکت های نسبتا کوچک در صدر فهرست بالاترین درآمد هر کارمند قرار دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از نیوز، داده های این مقاله پژوهشی از شرکت نرم افزاری تیپالتی به دست آمده است. 914 شرکت بزرگ در این نظرسنجی حضور داشتند که بیشتر آنها در سال گذشته به ازای هر کارمند سود داشتند. 676 نسبت مثبتی بود در مقایسه با 238 رقمی که به ازای هر کارمند از بین رفته بود.

سودآورترین شرکت بر اساس این استاندارد Air Lease، یک شرکت لیزینگ هواپیما آمریکایی بود. این رقم بر اساس سود 4.3 میلیارد دلاری و 120 کارمند، 516 میلیون دلار به ازای هر کارمند بود.

ایر لیزی هواپیماهای مسافربری را می خرد و آنها را به خطوط هوایی اجاره می دهد و سود خود را عمدتاً از سودی که از آن خطوط هوایی دریافت می کند به دست می آورد.

زمانی که این شرکت نتایج سال 2021 خود را اعلام کرد، جان ال. پلاگر گفت: “ما در سه ماهه چهارم و دوم سال 2021 درآمد خوبی داشتیم و از بهبود مستمر در صنعت هوانوردی بهره بردیم، همانطور که در صورتحساب ها، گسترش ناوگان، اجاره ها و معیارهای عملیاتی دیده می شود.” ، مدیرعامل و مدیر عامل شرکت. خواهد بود.”

این شرکت هواپیمایی مستقر در لس آنجلس دارای 474 هواپیما است که آنها را به 118 مشتری در 60 کشور اجاره می دهد.

معدود شرکت هایی که بیشترین سود را برای هر کارمند دارند، شرکت های بزرگ فناوری هستند. متا نیز به نوبه خود کمی برتر از سایرین است و با بیش از 478000 دلار با 58000 کارمند در رتبه یازدهم قرار دارد. چندین شرکت مالی از جمله فانی می، غول وام مسکن با سود 1.5 میلیون دلاری به ازای هر کارمند، در رتبه دوم قرار دارند. سومین شرکت سهامی خاص KKR با 1.3 میلیون دلار برای هر کارمند است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.