برنامه ترافیک شلوغ را تا فردا پیش بینی کنید


برنامه ترافیک شلوغ را تا فردا پیش بینی کنید

معاون مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: مردم سعی کنند با تغییر برنامه و زمان بندی بر اساس وضعیت ترافیکی از سفرهای نوروزی برگردند و به شهرهای خود بروند تا شاهد کاهش تصادفات و مدیریت بهتر ترافیک باشیم. ”

مهدی مخبر در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی و مشاهدات از محورهای مواصلاتی کشور، تردد در محور چالوس از جنوب به شمال تا اطلاع ثانوی احتمالا تا صبح فردا ممنوع است. رد آوریل) ادامه خواهد داشت.
وی افزود: تردد در محورهای شمالی از جمله محور چالوس و بزرگراه تهران – شمال در مسیر شمال به جنوب گزارش شده و تردد در این دو محور در مسیر جنوب به شمال ممنوع است البته این ممنوعیت و محدودیت تردد در این دو محور ممنوع است. بستگی به حجم ترافیک دارد پلیس راهنمایی و رانندگی ممکن است در زمان های مختلف تغییر کند.
معاون مرکز مدیریت راه های کشور در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی از نظر ترافیکی و مداخلات هواشناسی گفت: در حال حاضر ترافیک سنگینی در محور هراز در جهت شمال به جنوب در محدوده تونل گزارش شده است. خیر 1 و منطقه بایجان، روانشناسی وجود دارد. بدیهی است که هیچ گونه مداخله جوی در این مناطق گزارش نشده است.
این مخبر ادامه داد: در سایر محورهای مواصلاتی محدودیت ترافیکی وجود ندارد اما در محور قزوین-کرج در محدوده پایانه شهید کلانتری ترافیک سنگینی در مسیر برگشت وجود دارد و تردد در سایر محورهای مواصلاتی بدون محدودیت ترافیکی و مداخلات جوی برقرار است. .
وی درباره پیش بینی ها و سناریوهای احتمالی برای شلوغ ترین ساعات در محورهای شمالی تا فردا گفت: در محور چالوس پیش بینی می شود از صفر بامداد تا ساعت 23 فردا در جهت جنوب به شمال ترافیک روانی داشته باشیم. ، اما در مسیر شمال به جنوب از ساعت 8 صبح فردا به مدت حدود یک ساعت ترافیک سنگین در این محور وجود دارد. همچنین در بازه زمانی 9 الی 14 و از ساعت 16 الی 21 فردا در مسیر شمال به جنوب محور چالوس ترافیک نیمه سنگین پیش بینی می شود که البته مداخلات هواشناسی خاصی در این موضوع پیش بینی نمی شود.
معاون مرکز مدیریت راه های کشور افزود: همچنین پیش بینی کارشناسان مرکز برای محور هراز از ساعت 00 امشب تا ساعت 23 فردا ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال است. و بین ساعت 9 صبح تا 9 صبح تا 10 صبح فردا.” تا 23 تردد نیمه سنگین در این محور در جهت شمال به جنوب. همچنین برای محور فیروزکوه پیش بینی می شود فردا از ساعت 10 الی 11 در مسیر جنوب به شمال ترافیک نیمه سنگین وجود داشته باشد اما ترافیک روانی در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه به طور کلی پیش بینی می شود. ساعت فردا .
وی گفت: به همه مردم توصیه می کنیم که ترافیک را توزیع کنند و سفرهای خود را به همین ترتیب برنامه ریزی کنند. پس بهتر است از همین امروز رفت و برگشت خود را آغاز کنند و از نوروز تا 5 فروردین برنامه رفت و برگشت خود را داشته باشند.
وی گفت: در صورت برنامه ریزی این سفرهای رفت و برگشت، شاهد کاهش تصادفات و تأخیر زیادی در مناطق مختلف خواهیم بود. همچنین بر اساس اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی در صورت مواجه شدن محوری با حجم بالای تردد، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در آن محور ممکن است اعمال شود و اجرای این سیاست بسته به حجم تردد تغییر کند.
انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.