بیانیه ارتش به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

[ad_1]

ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۱۳ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران، بیانیه‌ای صادر کرد و گفت: کردن.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به نقل از ارتش به شرح زیر است:

13 فروردین ماه سال 1358 فتح فتح و عید بزرگ ملت شریف و بصیر ایران اسلامی و آغاز به کار نهاد نظامی مبتنی بر جمهوریت و اسلام بر اساس آرمان های متعالی شهدای عزیز و گرانقدر است. انقلاب شکوهمند اسلامی کشور رای 98 درصدی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و سرنوشت ملت های مستضعف و حق طلب جهان بود.

در فروردین 1358، درست چند روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امام راحل با بینش و بینشی بلند، به عنوان مردم صاحب اصلی نظام و انقلاب به شمار می‌رفتند، با دید و نگاهی روشن. به وجدان ملت در تعیین سرنوشت نظام شرکت کردند و نقش اصلی و جایگاه والای مردم را به زیباترین شکل ممکن ایفا کردند. مردم با تماشای اولین رفراندوم کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی با رای قاطع در نظام برخاسته از مردمی ترین انقلاب قرن، روند پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را در بهمن 1357 تثبیت کردند. به این ترتیب جشن استقلال ملت ایران در نخستین روزهای فروردین 1358 برگزار شد، چنان که امام خمینی (ره) فرمودند: «در روز دوازدهم فروردین طاغوت را به خاک سپردند و پس از او قیام و قیام دفن می‌شود. کشور از چنگال دشمنان درون و بیرون، غارتگران و غارتگران نجات یافت».

تحقق آرمان های بزرگ ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع آفتاب ولایت بزرگ (ارواحنافداه) با رهنمودهای رهبر فرزانه و مدبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و حضور قاطع اندیشمندان، با بصیرت و بصیرت. مردم انقلابی در همه عرصه ها 1358; آینده ای روشن و با عزت را برای کشوری نوید می دهد که با وجود کارشکنی های استکبار جهانی، بیش از چهار دهه است که اکنون در آستانه قرن جدید است و به توسعه، تعالی و سربلندی آن شتاب می بخشد. همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند: «جمهوری اسلامی در برابر همه دشمنی ها و دشمنی ها استوار ماند، ضعیف نشد، قوی شد و مسلمانان را از خود بیدار کرد و امروز شاهد بیداری هستیم». ما مسلمانیم.»

ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله) به عنوان سال «تولید، دانش و اشتغال‌زایی» نامگذاری شده است، برای تحقق این مهم که متضمن ایجاد انسان‌های شریف در عرصه‌های تعیین‌کننده است. کشور بیش از ظرفیت های نوآورانه جوانان ارتش و مراکز علمی، دانشگاهی و دانش بنیان ایران اسلامی در راستای پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ارزش ها و دستاوردهای آن و تحقق امید ائمه اطهار(ع) است. آرمان ها و اندیشه های انقلاب و همچنین «پرچم مقدس ایران عزیز با نثار جان بر قله های افتخار برافراشته است».

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.