گیج فشار روغنی ویکا (2)

گیج فشار روغنی ویکا
گیج روغنی

بنابراین، مزیت دیگر استفاده از فشارسنجهای روغنی، بیشتر بودن دوام آنهاست. همچنین توجه داشته باشید که فشارسنجهای خشک، از معایبی نظیر آسیب پذیرتر بودن برخوردار هستند. یکی از متداول ترین دسته بندی ها ، خشک یا روغنی بودن گیج های فشار است . گیج فشار خشک چیست ؟ روغن فشارسنج در واقع اثر پالس های فشار و فشارهای اسپایکی (بزرگ و یک دفعه ای) را خنثی می کند، که مهمترین مزیت برای انتخاب گیج فشار روغنی در مقایسه با خشک است. بنابراین باید گیج فشار را با سنجش دقیق میزان فشار ورودی و خروجی انتخاب کرد. این روغن، از مقاوت بسیار خوبی در برابر دما و حرارت بهره مند است و همین امر، آن را به یکی از بهترین گزینهها برای استفاده در فشارسنج روغنی تبدیل میکند. چرا استفاده از گیج فشار روغنی بهتر است؟ گیج های فشار شرکت بهروز همه این موارد را دارا میباشد مونده . طی ادامه این مطلب، قصد داریم گیج فشار روغنی را به شکل جزئی مورد بررسی قرار دهیم، و به بررسی نوع روغنی که مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین، مزایای نیز بپردازیم. همچنین گیج فشار روغنی سبب کاهش اصطکاک حرکت عقربه درون محوطه می شود و به این صورت با بالا بردن راندمان و طول عمر فشار سنج به بحث اقتصادی خرید و تعویض فشار سنج کمک شایانی می کند.

Artic᠎le was created  wi th t᠎he help of G SA C ontent Generator  DEMO!

1000 بار یا 14000 psi است.

به طور کلی، اصلی ترین هدف و معیار برای طراحی این فشارسنج، به حداقل رساندن خطای محاسباتی و بالاتر بردن دقت اندازه گیری بوده است. بنابراین، اصلی ترین مزیت این فشارسنجها، دقت بالای آنها میباشد. این المان محرک به یک عقربه متصل شده است که بر روی یک صفحه مدرج نصب شده است. این گیج فشار باد تجهیزی مناسب برای نصب در خط لوله تحت فشار سیال است که دارای رنج اندازه گیری 0 تا 25 بار و صفحه نمایشگر عقربه ای 10 سانت است که بر حسب واحد های bar و psi درجه بندی شده است. حداکثر فشار قابل اندازه گیری این گیج روغنی 1000 بار یا 14000 psi است. گیج فشار روغنی در بسیاری از فرآیندها با شرایط یکپارچه کاربردهای بی شماری دارند. اما در مقایسه با فشارسنجهای روغنی، از قیمت کمتر و مناسب تری بهره مند هستند. گیج روغنی ویکا یکی از با کیفیت ترین مححصولات موجود در بازار است مه قادر است به دقیق ترین شکل ممکن فشار گاز و روغن را نمایش دهد .این محصول در رنج های مختلفی به بازار عرضه شده است اما تنها رنج های 0 تا 250 PSI و 250 تا 500 PSI در بازار یافت می شود. اما گیج فشار روغنی به نحوی درزگیری شده که از بروز چگالش درون آن جلوگیری میشود و عدم نفوذ رطوبت به داخل گیج باعث میشود که بتواند در شرایط یخزدگی محافظت شده و عملکرد خود را داشته باشد. ᠎This ᠎da ta w​as written  with t᠎he ​he​lp  of G SA Con te nt  Gene​ra᠎to r DEMO!

امتیاز IP گیج را تأیید کنید. گیج ها تجهیزاتی هستند که با توجه به شرایط عملیاتی و محیطی، برای اندازه گیری فشار و دمای سیستم مورد نظر به کار می روند. اگر برنامه دارای لرزش، تکانش، نگرانی از تراکم یا دمای شدید نیست، استفاده از گیج فشار لازم نیست. به طور کلی، اگر شما به نتیاج و اندازه گیریهای دقیق تر و بدون خطا احتیاج دارید و یا در محلهایی قصد دارید از این وسیله استفاده کنید که دما بسیار پایین است یا اختلاف دمای زیادی دارد، این نوع از فشارسنجها بهترین گزینه برای شما میباشند. ۱. همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، این نوع از فشارسنجها از مزیتی بسیار بزرگ و قابل توجه بهره مند هستند و آن این است که این فشارسنجها از دقت بسیار بالاتری برخوردار میباشند. بنابراین، در هر بخشی از این مطلب، اگر به نام گیج فشار اشاره شد، لازم است بدانید که منظور از آن، همان فشار سنج میباشد. ۳. همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، فشارسنجهای معمولی نسبت به سایر انواع فشارسنجها آسیب پذیر تر هستند. شاید برای شما جالب باشید که بدانید، جرا و بر چه اسا و معیاری این تقسیم بندیها انجام میشوند و تفاوت هر یک از این انواع در چیست؟

Data h as  be en created wi᠎th the  help of GSA C ontent Generator ᠎DEMO !

با توجه به فشار سنج های صنعتی موجود در بازار، گیج های فشار به دو نوع روغنی و خشک تقسیم می شوند. واحدهای psi , bar معمول ترین واحدها هستند و در هنگام خرید گیج فشار باید به رنج کاری و واحد اندازه گیری گیج توجه نمود تا مطابق با نیازتان باشد. گیج فشار روغنی TG1 ، از نوع روغنی،بدنه استیل و با فشار کاری 0 تا 60 بار و اندازه صفحه 10 سانت در فروشگاه پرشین ابزار دقیق با بهترین قیمت قابل ارائه می باشد. گیج فشار تفاضلی یا فشارسنج معمولاً به صورت مبدل (تبدیلکننده) کار میکند و سیگنالی وابسته به اثر فشار تولید مینماید. ۷- اندازه صفحه: گیج های فشار در اندزه های متنوع و استانداری مانند ۲۷، ۵۰، ۶۳، ۸۰، ۱۰۰، ۱۶۰ میلی متر تولید می شوند. سایز اتصالات این گیج فشار روغنی ½ اینچ می باشد. بطوری که گیج هایی با صفحه ۴ سانتیمتر دارای رزوه ۱/۸اینچ ، گیج های فشار با صفحه ۶ سانتیمتر دارای اتصال سایز ۱/۴ اینچ و درجه فشار ۱۰ سانت نیز دارای اتصال سایز ۱/۲ اینچ می باشد. در مواردی که گیج فشار با روغن پر شود معمولاً جزئی هستند و در صورت آسیب دیدن ماده آب بندی و تغییر رنگ مقیاس و نشانگرها ممکن است پس از سال ها استفاده، نشتی داشته باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.