دوبل ذوب آهن در لیگ برتر بسکتبال / نیمه نهایی کاظمی

[ad_1]

تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان با درخشش ارسلان کاظمی و سجاد مشایخی به نیمه نهایی لیگ برتر راه یافت.

به گزارش ایسنا، تیم ذوب آهن اصفهان در آخرین بازی امروز (سه شنبه) 9 فروردین 1401 دور دوم مرحله پلی آف لیگ دسته یک بسکتبال مردان ایران موفق شد حریف خود کاله مازندران را شکست دهد و با نتیجه یک بر صفر به برتری برسد. 0.

شاگردان فرزاد کوهیان در این دیدار شروع خوبی داشتند و کوارتر اول را با نتیجه 17 بر 27 به سود خود به پایان رساندند تا با وجود شکست 16 بر 23 در کوارتر دوم نیمه اول را با نتیجه 43 بر 40 به سود خود پایان دهند و پیروز به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم باز هم این تیم ذوب آهن بود که روند کار را در پیش گرفت و با بردهای 14 بر 18 و 14 بر 16 در کوارتر سوم و چهارم در مجموع 77 بر 68 کاله مازندران را شکست داد. دور. . 1 به 0 است.

ارسلان کاظمی ملی پوش ذوب آهن اصفهان با ثبت دابل دابل در این دیدار با 15 امتیاز، 15 ریباند و یک پاس گل بهترین بازیکن زمین شد. سجاد مشایخی، ملی پوش ذوبی ها با 23 امتیاز، 5 ریباند و 5 پاس منجر به گل، تاثیر 28 را به ثبت رساند و امتیازآورترین بازیکن زمین شد.

جلال آقامیری مهاجم کاله مازندران نیز موفق شد در این دیدار دبل کند. او با 14 امتیاز، 10 ریباند و 4 پاس منجر به گل، تاثیر 22 را به ثبت رساند و بهترین بازیکن شمال بود.

تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال:

1) شیمیدان قم

2) شهرستان گرگان

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.