<

[ad_1]

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در همایش نخبگان فرهنگی، هنری و دولت مردمی بر راه اندازی پایگاه مردمی به منظور پیوند هر چه بیشتر بین اصحاب فرهنگ و هنر با مردم تاکید کرد و گفت: با تحقق این فرهنگ و هنر استان. بود.

تقی صادقی، در همایش نخبگان فرهنگی، هنری و دولتی مردمی که امروز هشتم فروردین 1401 با حضور معاون امور نظارت و هماهنگی معاونت مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: با مشارکت هنرمندان در پایگاه های مردمی. تجربه دوسویه در انتقال تجربه، دانش و مهارت اصحاب فرهنگ و هنر به پایگاه های مردمی و هم جوشش های تازه ای از دل مردم برای تعالی فرهنگ و هنر به جامعه فرهنگی و هنری اضافه خواهد شد.

وی به اسلامی جدید وزارت فرهنگ و ارشادی بر مردمی کردن فرهنگ و هنر اشاره کرد و بیان کرد: در این دیدگاه ما این است که اساتید، نخبگان و پیشکسوتان فرهنگ و هنر از پیش به مردم نزدیک تر و هنر خود را در خدمت می کنند. باورها و مشکلات مردم قرار گیرند.

صادقی با بیان اینکه مردمی کردن فرهنگ و هنر موضوع بسیار مهم است، توضیح داد: فرهنگ برخواسته از تاریخ، تمدن، آداب، رسوم و باورهای یک ملت است و ملت که دیرین ایران مزین به اسلام شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت، باور و ایمان قلبی مردم شکل گرفته است، بیان داشت: اقتصاد و فرهنگ هم بر پایه باورهای مردم شکل می گیرد.

صادقی از اصحاب هنر، رسانه و فرهنگ به عنوان خادم فرهنگ و هنر یاد کرد و گفت: اصحاب هنر و فرهنگ تجلی عشق و محبت الهی هستند و این مهم در هنریشان پیدا می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.