افزایش ماموریت های اورژانس رفسنجان در طرح نوروزی

[ad_1]

ایسنا/ کرمان رئیس اورژانس رفسنجان از افزایش ماموریت های اورژانس رفسنجان در طرح نوروزی خبر داد.

رئیس اورژانس رفسنجان و دبیر طرح سلامت نوروزی از افزایش ماموریت های اورژانس رفسنجان خبر داد و گفت: طرح اورژانس رفسنجان از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی که آغاز می شود با افزایش تصادفات رانندگی مواجه شده است. در 16 مارس و تا 6 آوریل ادامه دارد. تا 7 فروردین ماه 3221 تماس با مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان برقرار شد که از این تعداد آمبولانس های اورژانس رفسنجان و انار برای 171 حادثه رانندگی به محل اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا حسینی زینلی اظهار کرد: تصادفات رانندگی در این مدت 269 مصدوم داشت که از این تعداد 192 مصدوم توسط آمبولانس های رفسنجان و انار به مراکز درمانی منتقل شدند و متاسفانه دو فوتی داشتیم.

دبیر طرح سلامت نوروزی همچنین از 40 بازدید در این ایام خبر داد و افزود: بیمارستان ولی عصر (عج) شهرستان انار، احمدآباد، کشکویه، بهرمان، حکیم مس و همچنین 21 پست اورژانس در 115 رفسنجان و انار و مرکز ارتباط عملیات. در استس ایام بازدید و خدمات نوروزی به مسافران از نزدیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی در پایان با اشاره به جان باختن 520 نفر از هموطنان در سوانح رانندگی در کشور (تا 28 فروردین) و نامه برگشت مسافران نوروزی و همچنین نیمه دوم تعطیلات نوروزی، از همشهریان خواست تا اصول ایمنی رانندگی را رعایت کنند. .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.