سازمان آتش نشانی شیراز نسبت به وزش باد شدید هشدار داد

[ad_1]

ایسنا/ فارس سازمان آتش نشانی شیراز با صدور اطلاعیه ای نسبت به وزش باد شدید و رعایت نکات ایمنی در این کلانشهر هشدار داد.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز طی اطلاعیه ای مبنی بر احتمال وزش باد شدید در روزهای پنجشنبه 4 لغایت 15 فروردین ماه بر اساس گزارش های سازمان هواشناسی، مجموعه ای از توصیه های کلی را برای اطلاع رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی صادر کرد. نکات ایمنی را رعایت کنید و برای حوادث احتمالی آماده شوید.

بر اساس این گزارش، به شهروندان توصیه می شود تا حد امکان در داخل خانه بمانند، از تردد غیرضروری خودداری کنند و اشیاء معلق مانند گلدان و اشیاء رها شده در تراس و پشت بام را تثبیت یا جمع آوری کنند.

برخی از دیگر توصیه های کلی ارائه شده در این اطلاعیه عبارتند از: عدم تردد در مجاورت ساختمان های در حال ساخت، علائم در سطح شهر، تیرهای برق، کابل های فشار قوی و عدم تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی.

بر اساس این گزارش، توصیه هایی که به شهروندانی که در پیاده روها و خارج از منزل هستند نیز شامل پرهیز از دویدن و آهسته دویدن با حفظ آرامش، دوری از نرده ها، دیوارها، بیلبوردها، بنرها، داربست های فلزی، کابل های برق و توقف نکردن در این مکان ها است. .

همچنین در این اطلاعیه به مسافران نوروزی توصیه می شود از نصب چادر در کنار درختان، ساختمان های در حال ساخت، تیرهای برق، داربست و نصب چادر فقط در مکان های مجاز خودداری کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.