برای تحقق شعار سال باید اقداماتی انجام شود

[ad_1]

ایسنا/ زنجان امام جمعه زنجان گفت: برای تحقق شعار سال باید عمل کرد.

حجت الاسلام علی خاتمی ظهر امروز (5 فروردین) در خطبه های این هفته نماز جمعه زنجان با اشاره به سیر اقتصادی شعارهای پیش بینی شده از سوی مقام معظم رهبری در سال های اخیر، اظهار داشت: تعیین سال های بعد از سال 1390 توسط مقام معظم رهبری انجام می شود. انقلاب با محوریت مسائل اقتصادی و امسال نیز شعار سال اقتصادی است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به لزوم رعایت شعار سال برای پیشروی در مسیر توسعه، خاطرنشان کرد: نوشتن شعار سال در سرفصل های اداری کافی نیست؛ بلکه باید شعار سال را رعایت کنیم. هدف رهبر معظم انقلاب از سالها پیش، اقدام و عمل در این راستا بوده است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش تولید دانش بنیان افزود: مونتاژ یک صنعت دانش بنیان نیست، بلکه تولید دانش بنیان به این معناست که اساس و وابسته به تولید علم و دانش ملی است.

خطیب نماز جمعه زنجان با اشاره به سرمایه عظیم علمی و انسانی کشور تصریح کرد: تولید علم بر این اساس است که از این سرمایه ها به درستی استفاده می کنیم و این در حالی است که دشمن سعی دارد القا کند نظام اسلامی ناکارآمد بوده است. اما ما نشان می دهیم که می توانیم.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به پیشرفت های کشور در برخی زمینه ها یادآور شد: ایران کشوری با پیشرفت ها و موفقیت های فراوان در حوزه پزشکی و تجهیزات نظامی است. اگر تولید ما قوی باشد، بازار 600 میلیون نفری در سراسر کشور برای فروش وجود دارد.

امام جمعه زنجان با اشاره به ماه رجب و پیشگامی ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: ماه های رجب، شعبان و رمضان بهترین زمان برای تزکیه نفس و تقرب به خداوند است. باید از فرصت زندگی و دنیا استفاده کنیم تا خود را برای کمال و انسانیت آماده کنیم و بیهوده هدر ندهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.