تعهد 114 هزار شغل در سال 1401 برای استان تهرانمعاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه سال گذشته 112 درصد تعهد اشتغال در استان تهران محقق شد، از تعهد 114 هزار نفری در 1401 شغل برای این استان خبر داد.

حشمت الله عسگری در گفت وگو با ایسنا، وی در تشریح روند اشتغالزایی در استان تهران گفت: در سال 1400 شاهد تحقق 112 درصدی اشتغال در استان تهران بودیم که با همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی و بانک های عملیاتی و جهاد کار استان تهران محقق شد. “

معاون اقتصادی استاندار تهران با اشاره به توانمندی های استان در بخش های مختلف افزود: ایجاد 114 هزار شغل برای استان تهران در تمامی بخش ها در سال 1401 تعیین شد که بر اساس توانمندی های بخش و شهرستان، این تعهد اشتغال متولیان امر بوده است. ادارات مختلف باید نسبت به این توزیع اقدامات لازم را انجام دهند تا با برنامه ریزی و هماهنگی لازم مدیران استانی و فرمانداران شهرستان ها، اشتغال موعود محقق شود.

وی با اشاره به تحقق 45 درصدی تاسیسات مشاغل داخلی، ادامه داد: با توجه به عملکرد مثبت استان در سال 1399، اعتبار اختصاص یافته به استان تهران از این محل در سال گذشته 8 برابر شده است. برای سال 1401 لازم است دستگاه های اجرایی و بانک های عامل نسبت به جذب تسهیلات این بخش، اطلاع رسانی لازم و همکاری با فرمانداران و بخشداران اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به تغییر تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و افزایش سهم استان در این محل در نیمه دوم سال گذشته تاکید کرد: 88 درصد از این تسهیلات که به 6 نفر ارائه شد. درصد نرخ سود سال گذشته محقق شد.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.