90 هزار قرص نان در اطراف حرم رضوی توزیع شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: مجموع نان های عرضه شده توسط شرکت نان رضوی و واحدهای نانوایی تا کنون و توزیع شده در اطراف حرم رضوی در سه روز گذشته حدود 90 هزار نان شامل لواش، بربری، نان سنگک، تافتون و تنوری بوده است.

مصطفی کشتگر در گفت وگو با ایسنا، درباره فعالیت غرفه های توزیع نان در اطراف حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: برپایی غرفه ای در اطراف حرم رضوی برای توزیع نان برای اولین بار است که این کار انجام می شود. در حال حاضر 19 غرفه توزیع نان توسط شهرداری در چهار ضلع حرم مطهر رضوی افتتاح شده است که پنج غرفه آن توسط شرکت نان رضوی و 12 غرفه دیگر توسط اتحادیه نانوایان مشهد تامین شده است.

وی با بیان اینکه از فردا حجم توزیع نان افزایش می یابد، گفت: در دو روز گذشته 90 هزار قرص نان با وجود مشکلاتی مانند ترافیک که توزیع نان را با مشکل مواجه کرده بود، توزیع شد. تا چند روز آینده و با رفع این مشکلات روند توزیع نان تسریع می شود.

کشتگر افزود: علاوه بر نانوایی های اطراف حرم، نانوایی های سطح شهر نیز در حال فعالیت هستند و با اقدامات انجام شده، سهمیه نان و ظرفیت نان سازی واحدهای نانوایی مشهد افزایش یافته است. اکثر شهروندان اطراف حرم رضوی به دنبال نان گرم هستند اما تعداد واحدهای نانوایی اطراف حرم رضوی کم است. بنابراین سال گذشته با مشکل ازدحام در واحدهای نانوایی اطراف حرم مطهر رضوی مواجه بودیم اما امسال با ایجاد غرفه های توزیع نان این مشکل تا حدودی برطرف شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.