شیر برقی و انواع آن (مشخصات فنی+بهترین برندها و قیمت ) ای شاپ صنعت

شیر برقی و انواع آن (مشخصات فنی+بهترین برندها و قیمت ) – ای شاپ صنعت
شیر برقی

شیر برقی هیدرولیک دیپلمات در انواع مختلف ارائه و تولید می گردد که دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی بوده و از جمله معتبرترین برند های مورد استفاده در بازار داخلی کشور عزیزمان ایران است. از جمله مهمترین فعالیت های انجام شده توسط شرکت رکسروت می توان به فناوری های عمده در زمینه هیدرولیک صنعتی اشاره نمود. شیرهای برقی پنوماتیک کاربردهای دیگری نیز در صنعت دارند که در ادامهی مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد. از دیگر مزایای این نوع شیر می توان به عدم نیاز به جریان برق پس از قرار گرفتن شیر در موقعیت مد نظر اشاره کرد. شیرهای پنوماتیکی را می توان به صورت یک جهته و یا چند جهته مورد استفاده قرار داد. شیرهای برقی پنوماتیک در مقایسه با شیرهای مکانیکی و یا دستی عملکرد بهمراتب محدودتری دارند. ✔️عملکرد غیر مستقیم: سادهترین عملکرد را دارند و برای بسته شدن شیر, یک فنر کوچک هسته را به سمت پایین فشار میدهد. این نوع از ولو از یک نظر تا حدودی مشابه ولو غیرمستقیم بوده و دارای یک دیافراگم و یک حفره کوچک در دو طرف میباشد. برای استعلام قیمت شیر برقی برندهای مختلف حتما بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گو شما عزیزان باشند.

Th is c​on​te᠎nt h as been wri᠎tten  with G᠎SA Content Ge ne rator  DEMO.

این کار معمولاً با کاهش فشار ورودی سیال انجام می شود.

ما در این بخش 2 مدل از مسیر هایی که شیر برقی در آن ها نصب می شوند را خدمتتان معرفی می کنیم تا شما بتوانید با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنید. قطر لوله را افزایش دهید تا سرعت سیال کاهش یابد. این کار معمولاً با کاهش فشار ورودی سیال انجام می شود. شیر برقی هیدرولیک دیپلمات با عمل تنظیم و قطع و وصل نمودن میزان فشار روغن ورودی باعث می شود تا روغن اضافی به صورت کامل به مخزن بازگشته و همچنین افزایش و کاهش فشار موجود را به صورت کامل تحت کنترل خود قرار میدهد. همچین برای امنیت بیش تر بهتر است تا از روکش هایی که نسبت به انفجار مصون هستند استفاده کرد. پوشش شیر برقی باعث می شود تا شیر از گرد و غبار و سایر ذرات معلق در هوا ایمن بماند. عاملی که باعث کار کردن شیرهای برقی اتوماتیک می شود می تواند موتور برقی یا سولنوئید باشد.

شیر برقی زمانی لازم میشود که قصد داشته باشید جریان مایع یا گاز را ، چه به صورت اتوماتیک و چه به صورت روشن/خاموش، کنترل کنید. خوشبختانه شیر های برقی پنوماتیک به وفور در بازار یافت می شود و شما عزیزان هنگام خرید باید توجه داشته باشید که از فروشگاه های معتبر و معروفی خریداری کنید. تهیه و تامین تجهیزات پنوماتیک به خصوص ایر اسپرینگ متکی بر موجودی کالا بوده که باعث متمایز بودن فروشگاه کنترل پی اس آی می باشد. وقتی می گوییم فروشگاه معتبر هدف این است که کالایی که خریداری می کنید نو و آکبند و با قیمت مناسب باشد. مشخصات شیر را بر روی برچسب شیر برقی قابل بررسی است و بررسی کنید که مشخصات با الزامات برنامه مطابقت دارد. به همین دلیل شما باید با توجه به مشخصات الکتریکی نوع متناسب با کاری که مد نظرتان است را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ رطوبتی بین بوبین و اتصال دهنده وجود ندارد. اگر شیر در حالت جریان باز ساخته شده باشد، در حالتی که هیچ ولتاژی به سر سلونئید وارد نشود، جریان کامل برقرار است. در شیر برقی چهار راهه مانند این است که دو عدد شیر برقی به هم وصل شده اند یعنی دو عدد ورودی و دو عدد خروجی داریم.

حال در نمونه های برقی از جریان الکتریسیته برای مدیریت جریان سیال و کنترل ورودی و خروجی شیر بهره گرفته می شود. اگر شیر برقی دارای دو پورت ورودی و خروجی باشد، بدین معنی است که شیر به صورت تکحالته است و تنها به صورت قطع و وصل عمل میکند. بدین ترتیب میزان جریان هوا را در یک سیستم پنوماتیک فرآیندی قطع، وصل و یا تنظیم میکند. در واقع نیروی الکتریکی باید به سیستم برسد، رسیدن جریان الکتریکی سبب ایجاد میدان مغناطیسی می شود این میدان سبب رسیدن نیرو به پیستون یا آرمیچر می شود که همین نیرو ها با جا به جایی و انتقال باعث تغییراتی شده و با تنظیم فشار هوا، رفت و آمد سیال را کنترل می کند پس همان طور که می بینید باز و بسته کردن یک شیر ممکن است ساده به نظر برسد اما بسیار پیچیده است و طی فرآیند مجزایی ایجاد می شود. همان طور که در بالا هم گفتیم شیرهای برقی پنوماتیک برای کنترل ورود و خروج سیال است، اما سوال این جا است که چگونه؟ مثلاً شیر پنوماتیکی 3/2 شیری است با سه دهانۀ ورود و خروج و دو حالت سوئیچی. انواع شیر های برقی پنوماتیک را با توجه به راه های ورود و خروج موجود روی شیر دسته بندی می کنند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.