فروش هواکش آکسیال پنجره ای

فروش هواکش آکسیال پنجره ای
هواکش

برند معتبر و شناخته شده نیز در انتخاب هواکش سرویس بهداشتی نقش مهم و موثری دارد. دانستن این نکته مهم است که استفاده از فن یا برق کمتر برای تهویه و افزایش مصرف انرژی زمان بیشتری می برد. در محیطهای صنعتی، در این نوع هواکش صنعتی دمنده برای کاربردهایی مانند افزایش سرعت هوا و سایر گازها از پرهها یا پروانههای پرسرعت استفاده میکنند. از جمله عواملی که بر قیمت هواکش صنعتی دمنده تاثیر گذار است، میتوان به میزان برق مصرفی آنها، ظرفیت جا به جایی هوا و نوع آنها اشاره کنیم. نکته بعدی جهت خرید یک هواکش خوب و مناسب، توجه به میزان صدای محصول است. اگر تصمیم گرفته اید یک هواکش دستشویی خریداری کنید، بهتر است پیش از خرید چند نکته ی مهم را در نظر بگیرید. توجه به این نکته ضروری است که در هنگام خرید و راه اندازی سیستم های گرمایشی سیستم تهویه سالن را نیز درنظر بگیرید تا در زمان استفاده از دستگاه های مشکلی برای طیور ایجاد نشود. امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید هواکشخانگی در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید جدیدترین شرایط فروش خودرو mvm X22 از سوی شرکت مدیرانخودرو را در اینجا مشاهده نمایید.

᠎This a​rtic le was wri​tten by G᠎SA C᠎on tent G​en er ator᠎ D᠎emov er si᠎on !

کانالی شامل تعداد و شکل تیغه­ها می­باشد.

هواکش آکسیال نوع لوله محوری شبیه تهویه پروانه ای است با این تفاوت که الکتروموتور و پره ها به جای قرار گرفتن در قاب، درون یک محفظه استوانه ای شکل قرار گرفته اند و پروانه آن 4 الی 8 پره با طراحی آیرودینامیکی یا مسطح دارد، وجود استوانه در این هواکش کارایی آن را افزایش می دهد و پره ها به گونه ای طراحی شده اند که کمی با بدنه استوانه ای فاصله دارند بنابراین می توانند به راحتی هوا را به درون محفظه بشکند. در ساختار آن از فن پروانه ای ساده استفاده شده است و عملکرد آن به گونه ای است که جریان هوا موازی با محور پروانه ای وارد دستگاه می شود و به چرخش در می آید. همانطور که اشاره شد، هواکش صنعتی و خانگی از نظر اساس کار، یکسان هستند اما از نظر طراحی و قدرت و نحوهی عملکرد ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. عوامل تعیین کننده در عملکرد هواکش اکسیال کانالی شامل تعداد و شکل تیغه­ها می­باشد. هواکشهای پروانهای تعداد پرههای مختلف (بین دو تا شش پره) دارند. برای این کار باید مساحت کف سرویس را ضرب در ارتفاع کنید تا بتوانید میزان حجم را محاسبه کنید. به صورت کلی هواکش آکسیال بین پنجره ای axial window fan با توجه به قدرت موتور و میزان متفاوت استفاده از آن ها در اندازه ها و سایزها و قیمت های مختلفی در بازار موجود هستند . Post was g​en er ated by GSA᠎ Content Gen​er​ator DEMO.

یکی از فاکتورهای مهم در امر تهیه ی غذای مناسب استفاده از دستگاه های استاندار در خط تولید غذای طیور می باشد. در ادامه این مقاله به معرفی تجهیزات معمول و مهم مورد استافده در سالن های مرغداری خواهیم پرداخت. علاوه بر تجهیزات تولید تغذیه ، آبخوری و دانخوری داخل سالن نیز از دیگر تجهیزات مهم و ضروری به شمار میروند. سیستم های سرمایشی و گرمایشی از دیگر تجهیزات بسیار ضروری برای سالن های نگهداری مرغ گوشتی می باشند که در فصل های مختلف شرایط محیط را برای نگهداری مناسب فراهم میکنند. حال برای شما دو نوع از هواکش های صنعتی را آورده ایم و آن دو نوع عبارتند از هواکش آکسیال کانالی و هواکش آکسیال سقفی که برخی از ویژگی های آن را برای شما بیان میکنیم. در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بهترین هواکش توجه شما را به۲۰ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. به این ترتیب میتوانید فن تهویهای متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

در هنگام خرید باید به قدرت مکش دستگاه دقت کنید. قدرت مکش از دیگر موارد بسیار مهمی می باشد که به اندازه ی فن و همینطور قدرت موتور آن بستگی دارد. در مواردی که برای نصب هواکش، فضای کمی وجود دارد و یا این که برای کاهش سر و صدای ناشی از هواکش­ها، لازم است که هواکش در بیرون از ساختمان نصب شود، هواکش آکسیال سقفی بهترین گزینه به شمار می­رود. این ویژگی موجب شده تا وزن هواکش بیش از حد بالا نرود. با توجه به اینکه در سالن های پرورش مرغ گوشتی ، رفت و آمد از خارج سالن باید حداقل مقدار ممکنه باشد، بهتر است که آبخوری ها و دانخوری ها از نمونه های اتوماتیک استفاده شوند تا نیازی به حضور فیزیکی اپراتور مرغداری برای پر کردن آنها نباشد. فن مرغداری امکان نصب در دیواره های کناری و همینطور دیواره ی انتهایی سالن را دارد که محل نصب بستگی به طراحی سیستم تهویه دارد. بزرگترین مزیت این دسته از فن های تهوه نسبت به سایر فن ها، امکان نصب آسان در کانال ها و قدرت بالا در مکندگی است که سرعت تهویه را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. به گزارش راهبرد معاصر؛ انتخاب صحیح قطعات و استفاده مناسب از آنها همچنین میتواند در افزایش راندمان استفاده از دستگاه ها نیز تاثیر گذار باشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت خرید فن چیلر.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.