خمکاری ورق خمکاری فلزات آران خم نورد

خمکاری ورق – خمکاری فلزات – آران خم نورد
خم برک, خمکاری برک, پرس برک

ما مفتخریم که تجهیزات سنگین و ناهمواری را می سازیم که به مشتریان خود اجازه می دهد کار را هر روز انجام دهند. همانگونه که می دانید شرکت های مختلفی در بسیاری از کشور های سرتاسر دنیا از تولید کنندگان دستگاه های پرس برک به شمار می روند که باعث شده سهم قابل توجهی از بازار ایران را نیز به خود اختصاص دهند. پرس های برک نیز همانند دیگر دستگاه های پرس، بر حسب کارایی و نحوه ی تولید نیرو و انتقال آن به انواع مختلفی از جمله پرس های برک هیدرولیکی،پرس های برک پنوماتیکی، پرس های برک برقی(سرووالکتریک)، پرس های برک مکانیکی و پرس های برک هیبریدی تقسیم می شوند. این دستگاه ها در انواع مختلفی چون دستی، نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک (CNC) و روباتیک تولید می شوند. این شرکت آمریکایی در زمینه ی طراحی و ساخت انواع دستگاه های صنایع فلزی از جمله دستگاه های برش لیزر، گیوتین و EDM می باشد. از نکات بسیار مهم خرید از برند های معتبر در این زمینه است که تجربه و سابقه کافی در این زمینه داشته باشند صنایع ماشین سازی پایابرش با بیش از 40 سال سابقه در طراحی و ساخت انواع پرس برک و دارا بودن یکی ا قویترین تیم های خدمات پس از فروش آرامش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

This has  be en gener​ated wi​th the ᠎help of GSA C ontent  Genera tor ​DE MO !

لذا برای هر گونه ارتباط به جهت ثبت سفارش یا حتی دریافت مشاوره، کافی است که با استفاده از راههای قرار داده شده با مدیران این مجموعه در تماس باشید. برای اطلاع از مشخصات کامل و دریافت عکس های بیشتر از دستگاه با شماره داخل عکس تماس بگیرید. قسمت متحرک بر اساس فرمان دریافت شده از کنترلر دستگاه بروی قسمت ثابت حرکت می کند و در وسط میز انحنایی به سمت بالا برای خنثی کردن تغییر شکل های سازه ای ایجاد می کند و این مهم تضمین کننده زاویه خم یکسان در وسط خم و طرفین است. نام برد.همچنین این دستگاه در انواع نیمه خودکار و تمام خودکار تولید می شوند که در قسمت پرس ها به آن پرداخته خواهد شد. همانگونه که می دانید پارامترهای بسیاری وجود دارد که می تواند در قیمت ماشین پرس برک تاثیر گذار باشد . برای این منظور فلز ممکن است چندین بار توسط یک پرس برک خم شود تا زمانی که فرم مورد نظر به دست آید.

ضمناً از ویژگیهای ظاهری این دستگاه خمکاری میتوان به اندازه کوچک یا متوسط آن اشاره کرد. اگر چه عملکرد این دستگاه به جهت خمکاری است و در صنایع مختلف به همین منظور استفاده میشود اما میتوان از پرس برک برای سوراخ کردن ورقه فلز نیز استفاده کرد. از جمله ویژگیهای این دستگاه میتوان به کارآیی فوق العاده و قدرت عالی آن اشاره کرد. همانطور که میدانید یکی از ویژگی هایی که انواع فلزات دارند این است که نسبتا انعطاف پذیر هستند و این انعطاف پذیری تضمین می کند که فلزات قبل از شکستن خم شوند و این امر باعث می شود که بتوان آنها را در اندازه های مختلف و شکل های مختلف فرم دارد از دستگاه پرس برک برای خم کردن ورق های فلزی استفاده می شود ورق ممکن است چندین بار توسط پرس برک خم شود تا اینکه قالب مورد نظر به دست آید دستگاه خم برک cnc ماشین سازی یوسفی یکی از با دقت ترین و پرسرعت ترین دستگاه های این مجموعه می باشد. ماشینهای ترمز پرس ورق فلزی ما به گونهای ساخته شدهاند که سالها دقت مورد استفاده در سختترین محیطهای تولید را انجام دهند.

گونهای از مقاطع فلزی که از فلز خالص استیل تشکیل شده از عنصرهای فلزی مختلف تولید میشود. خمکاری ورق یکی از فرآیند های حیاتی در صنعت تولید می باشد. این ترمزهای ورق فلزی CNC برای فروش، قابلیت اطمینان عملیات، هزینه تولید پایین و سهولت عملکرد را فراهم می کند. این فاصله امکان ایجاد خم های متنوع و بدون دردسر را می دهد. سیلندر هیدرولیک چرخشی دستگاه پرس هیدرولیک ترمز هیدرولیک CNC، شفت خارج از مرکز را با استفاده از اتصال مکانیکی سفت و سخت به هر دو انتهای رم می چرخاند و قدرت را به طور مساوی در طول کامل آن توزیع می کند. در سیستم های مکانیکی میز دستگاه از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل شده است و سطوح اتصال این دو قسمت میز به هم از گوه های سنگ خورده تشکیل شده اند. از این نوع دستگاه ها جهت انجام عملیات خم کاری در ابعاد ، زوایا و ضخامت های مختلف استفاده می شود. در برخی از موارد خمکاری سرد و در برخی از موارد خمکاری در دمای کاری گرم انجام میگردد. عدم قدرت زیاد به دلیل داشتن جک های پنوماتیکی ، این نوع دستگاه ها برای تا زدن و خم کاری ورق های ضخیم مورد استفاده قرار نمی گیرند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.