حضور استاندار ایلام در خانه سالمندان و سرای سالمندان پس از تحویل سال

[ad_1]

ایسنا/ ایلام استاندار ایلام در ابتدای ایام تحویل سال با حضور در سرای سالمندان بهزیستی و آسایشگاه در جمع این کودکان و سالمندان حضور یافت.

دکتر. حسن بهرامونیا در این دیدار که معاونین استاندار و جمعی از مسئولان استانی و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند، ضمن تبریک سال نو به نامگذاری شعار سال 1401 توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: علما فراخوان دادند. این “اشتغال آفرینی” است و بر همه ما واجب است که با جان و دل در این عرصه به صورت جهادی و بی وقفه تلاش کنیم.

وی با تقدیر از مربیان مهدکودک حضرت زهرا(س) عزم دولت را برای حمایت از نیازمندان، مستمندان، بی سرپرستان و کم سرپرستان جدی دانست و گفت: در این راستا همه دستگاه های متولی برای تحقق این امر متحد هستند. هدف مهم». دارن کار میکنن.

پس از آن استاندار ایلام به مدرسه شبانه روزی آسایش رفت و در فضایی صمیمی با سالمندان در این مرکز دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان سوالات و مشکلات آنها و درخواست های کارکنان مرکز قرار گرفت.

استاندار ایلام در حاشیه این بازدید که جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند، سالمندان را نعمت و گنجینه ای ارزشمند در جامعه دانست و گفت: کسانی که دلشان پر از تجربیات تلخ و شیرین است و اکنون مانده اند. تنها در این سن» لازم است که همگان همواره به این بزرگواران تکریم و احترام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.