قیمت دستگاه برش فلزات (3)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

موارد بالا جزء اصلی ترین موضوعاتی هستند بسیاری از کارفرمایان قبل از خرید دستگاه های مورد نیاز خود به آن دقت می کنند که این مجموعه سعی داشته با فراهم ساختن یک شرایط ایده آل برای مشتریان خود خرید را برای آنان آسان تر کند. را این مجموعه تامین می کرد و در اختیار خودرو سازان قرار می داد که دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین تری نسبت به نمونه های خارجی داشت. همان طور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد، آلومینیوم یک فلز براق و البته سبک است، که با این ویژگی ها شرایط برش را برای صنایع برشکاری قدری دشوار تر می کند، در ابتدا مجموعه های صنعتی برای برش لیزر آلومینیوم از گاز اکسیژن O2 استفاده می کردند که دقت در برشکاری را کاهش می داد، و کیفیت اجرای کار، پایین تر از حد معمول بود. به عبارتی مس بازتابنده ی بسیار خوبی برای پرتو لیزر به حساب می آید. اما در صورت عدم رعایت نکات ایمنی دستگاه برش لیزر می تواند آسیب های زیاد جانی و مالی وارد کند. در این راستا برش قطعات از اولین مراحل تولید در سازمان های مختلف است و اگر این برش بهتر صورت بگیرد کیفیت کار شما نیز بالاتر خواهد بود به همین دلیل استفاده از دستگاه هایی که بتوانند این مهم را برای ما فراهم کنند به شدت در کارخانه های مختلف احساس می شده است.

برش لیزر آلومینیوم

دستگاه های برش CNC فایبر لیزر RADOX با پیشرفته ترین و قدرتمند ترین سورسهای لیزر بین المللی تجهیز شده و این ترکیب برشهایی با کیفیت بسیار بالا و دقت های بی بدیلی را روی انواع مواد فلزی ایجاد می نماید. تعداد کم پلیسه ها و مواد زائد در هنگام برشکاری نشان دهنده کیفیت بالای این روش است، علاوه بر این در هنگام برش و یا حک بر روی فلزات مختلف درواقع پرتو لیزر تماس مستقیم با آن ها برقرار نمی کند و از طریق گرما و آب کردن نقطه مورد نظر آن را برش می دهد، که در این صورت به محصول کوچکترین آسیبی وارد نمی شود. مزایای استفاده از برش لیزر آلومینیوم در مقایسه با دیگر روش های برش قدیمی شامل اجرای طرح های پیچیده، خلاقیت در طراحی، دقت در برش های تکراری، کیفیت بسیار بالا لبه برش، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، اجرای خدمات به صورت متوالی، حذف چند مرحله ای روند تولید، اجرای همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان به صورت همزمان و بسیاری موارد دیگر می شود، که بیانگر کیفیت اجرا و برتری برش لیزر آلومینیوم در مقایسه با دیگر روش های طراحی و اجرا می باشد، که علاوه بر هزینه بر بودن زمان بسیار زیادی برای انجام کار باید به آن ها اختصاص داده شود، و در نهایت خروجی کار نیز به زیبایی و ظرافت برش لیزر نخواهد بود.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

این دو دسته شامل برش لیزر فلزات و برش لیزر غیر فلزات است. که این براده ها و مواد اضافی توسط گازی که همراه با لیزر به قطعه وارد میشود، پاک سازی گشته و سطحی کاملا صاف از برش لیزر حاصل میگردد. ورق آلومینیوم یکی از فلزاتی است که برای برش آن از فرایند برش لیزر آلومینیوم استفاده میشود، چرا که نسبت به دیگر فلزات نرم تر و منعطفتر است، در نتیجه چکش پذیری و انعطاف پذیری بالاتری دارد. از مهم ترین مواردی که در برش لیزر آلومینیوم باید به آن توجه کرد ، این است که سطح کار باید صاف و بدون برآمدگی و فرورفتگی باشد تا بتوان برش ها را به صورت باکیفیت ایجاد نموده و سرعت در برش لیزر آلومینیوم یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود و در واقع به دلیل انعطاف بالای این فلز، برش ها باید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد. مراکز زیادی هستند که برش لیزر انواع قطعات را انجام میدهند اما برش آلومینیوم با توجه به انعطاف بالای این فلز، برای آنها کمی دشوار می باشد. برش لیزر از جدیدترین روش های برش فلزات است، که به دلیل دقت و کیفیت بالا به سرعت مورد توجه صنایع مختلف قرار گرفت، اما از انواع روش های قدیمی که برخی از آن ها کماکان اجرا می شود می توان به فرزکاری، تراشکاری، رزوه زنی، سنگ زنی، سمباده زنی و غیره اشاره کرد، که هر کدام از آن ها نقاط قوت و ضعف مشخصی دارند، و می توان گفت هزینه های اجرای آن ها نیز متفاوت می باشد، به عنوان مثال قیمت برش لیزر آلومینیوم در مجموعه بزرگ صنعتی برش لیزر نیک با توجه به نوع دستگاه، ویژگی های فلز، سبک طراحی یا حکاکی و بسیاری موارد دیگر سنجیده می شود که البته به دلیل کیفیت و سرعت بسیار بالای این مجموعه همواره مورد رضایت مشتریان بوده است.

 This ᠎post h as be en created ᠎by ​GSA  Conten​t Genera᠎tor DE MO.

را دریافت می کنند.

از مهمترین نکات اجرا ی برش لیزر آلومینیوم می توان به زاویه کونیک، تولید پلیسه، کرف، سرعت برش و صافی سطح اشاره کرد، و با برسی دقیق این پنج فاکتور دقت، سرعت و کیفیت اجرای کار را افزایش داد. آلومینیوم فلزی بسیار سبک و با قابلیت شکل پذیری خوب است که در مقابل خوردگی دارای مقاومت بالایی می باشد. این فلز دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی بوده و برای اینکه بتوانیم از آلومینیوم در صنایع مختلف استفاده کنیم، نیاز به برش آن داریم. ورق های نازک به ورقهایی گفته می شود که ضخامت کمتر یا مساوی با 4 میلیمتر دارند. سورس ای پی جی را میتوان برند برتر سورس در دنیا دانست که تحت لیسانس کشور آمریکا و یا روسیه تولید می شود. این سورس دارای کیفیت و کارآیی بسیار بالایی است. در نتیجه با پیشرفت علم و دانش تولید دستگاه هایی که کیفیت بهتری دارند در دستور کار قرار گرفت. برش لیزر آلومینیوم در صنعت بسیار رایج می باشد و بسیاری از تولیدکنندگان و شرکت ها به قطعات آلومینیومی نیاز دارند و به همین جهت خدمات برش لیزر آلومینیوم را دریافت می کنند. صنایعی که قصد دارند با هزینه ای کم اقدام به تهیه دستگاه برش فلزات نمایند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.