قیمت دستگاه برش فلزات دیبا پرتال (3)

قیمت دستگاه برش فلزات – دیبا پرتال
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

بر روی یک دستگاه برش لیزری CNC، هد باید در یک فاصله بسیار دقیق نسبت به سطح کار قرار گیرد. پرتو لیزر قبل از برخورد با صفحه کار ، توسط 3 آینه به هد دستگاه که بخش انتهایی مسیر حرکت پرتو لیزر است هدایت می گردد. این نیز زمانی است که لیزر مواد مورد نظر را از بین نمی برد. در زمانی که دستگاه در حال برشکاری بر روی میز اول می باشد اپراتور می تواند ورق های جدید را روی میز دوم بارگذاری کند و ورق های برشکاری شده را از میز دوم تخلیه کند تا از اتلاف وقت جلوگیری شود. از آنجا که ما خدمات برش لیزر خود را در ۹۰% موارد به صورت آنلاین انجام میدهیم ، پس برای خود ما هم بهتر است که سرعت را در بالاترین حد ممکن قرار داده تا سرعت عمل بالا رود. بهترین حالت برش در نقطه ای است که نور لیزر در آن فوکوس شده باشد.

دستگاه برش لیزر فلزات

قطعات دارای انحنا قابل برش نیست زیرا نازل لیزر ثابت بوده و در صورت برخورد نور فوکوس به انحنایی که فکوس نور را از بین میبرد آن نقطه از برش مطلوبی برخوردار نیست. سطح دقت و کیفیت لبه به دست آمده با دستگاههای برش لیزری از روشهای برش سنتی بهتر است، زیرا پرتوی لیزر در طی فرایند برش لیزر فرسوده نمی شود. دستگاه های لیزر CO2 معمولاً دارای BPP از ۸ تا ۹ میلی متر • mrad هستند که به لیزر این امکان را می دهد تا فولاد را بدون ضایعات و آلومینیوم را با کیفیت بسیار خوب لبه ، برش دهد. در پان لیزر تا میشود سعی میکنیم فایلها و طرح های ارسالی شما را دقیقا بازبینی نماییم تا احیانا مشکلی هنگام کار پیش نیاید اما اگر فایل طراحی شده توسط شما ارسال شده باشد تضمینی در صورت خرابی نمیدهیم. بعد از باگذاری فایل آماده شده در نرم افزار ویژه برش لیزر ، دستگاه آماده انجام کار میشود. فرایند کار به این نحو میباشد که ابتدا قطعاتی که قرار است به وسیله لیزر برش شود در نرم افزارهای برداری از قبیل اتوکد، کورل دراو و ادوب ایلوستراتور به وسیله ابزار خط طراحی میشود. خدمات برش لیزری ورق گالوانیزه در مجموعه آهن تاپ به وسیله دستگاه لیزر فایبر انجام می شود.

برش لیزر فلزات

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاههای برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است. خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل در این مجموعه انجام می شود. خدمات برش لیزری استنلس استیل با گاز نیتروژن نیز در مجموعه آهن تاپ انجام می شود. خدمات برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر در مجموعه آهن تاپ انجام می شود که هزینه ای معادل 22 ریال به ازای هر میلی متر مربع در بر خواهد داشت. خدمات برش لیزری ورق آهن با اکسیژن در مجموعه آهن تاپ انجام می شود. مجموعه صنعتی پرشیا لیزر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه استان تهران در زمینه شیتمتال، برش لیزر و خمکاری با بهرهگیری از تجهیزات و ماشینآلات روز دنیا، بر اساس استانداردهای بینالمللی و همچنین با به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص آغاز نمود. برای برش فلزات از روشهای متفاوتی استفاده میشود. دستگاه ليزر برش فلزات در صنایع بزرگتر مانند کارخانهها و ساخت و سازهایی در مقیاس بزرگ از دستگاه ليزر فلزات یا دستگاه لیزر برش جهت برشهای دقیق و با کیفیت روی انواع فلز استفاده میشود.

در این نوع برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با کیفیت قابل قبول و مطلوب برش می زند. ورق های آلومینیوم ،مس و برنج نیز در مجموعه آهن تاپ برش داده می شوند. قیمت برش لیزری ورق آهن در مجموعه آهن تاپ 8 ریال به ازای هر میلی متر می باشد. اما نکته ای که در اینجا وجود برش لیزر آهن و برش لیزر استیل و برش لیزر گالوانیزه بسیار متداول است. این خیلی خوب است که متراژ زیادی در هر دقیقه برش داده شود ، اما اگر قطعات با چالش اصلاح مواجه شوند ممکن است زمان کلی چرخه به تاخیر بیافتد. این فرایند مدت چند ثانیه به هر سوراخ اضافه می کرد، که زمان چرخه کلی را برای یک محصول طولانی تر می کرد. در دستگاه های قدیمی تر اگر pierce در مدت زمان برنامه ریزی شده پردازش و سوراخ کاری را انجام نمیداد ، دستگاه بدون پردازش شروع به برش و سوراخ کاری قطعات میکرد و قطعات معیوب و غیر قابل قبول تحویل می داد . چرا ازدستگاه برش و حکاکی غیر فلزات استفاده کنیم؟ لیزر انواع مختلفی دارد از قبیل: لیزرگازی ، لیزر جامد ، لیزر شیمیایی ، لیزر رادیواکتیو ، فیبری و غیره اما در صنعت تنها از دو نوع آن یعنی لیزر گازی و جامد استفاده می لیزر برش فلزات کوچک شود. Th᠎is w​as cre ated with t᠎he help of GSA C ontent Gen​er᠎at᠎or D᠎em over​sion.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.