سرعت انجام کار بالاتر می رود

سرعت انجام کار بالاتر می رود
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

هنگامی که بر روی قطعه مورد نظر برش ایجاد می شود به دلیل این که فشاری بر آن وارد نمی گردد در نتیجه لبه های قطعه از له شدن در امان می مانند. دقت بسیار بالا: در روش برش لیزری فلزات از آنجا که ضربه ای به محل برش وارد نمی شود، له شدگی در جداره های برش بوجود نخواهد آمد. از آن جا که نور لیزر کاملاً موازی است می تواند در ضخامت های خیلی کم هم متمرکز شود و در محل تمرکز نور انرژی به قدری زیاد می شود که می توان از آن حتی برای برش فلزات استفاده کرد. دستگاه های برش لیزری فلزات شرکت نور پایتخت ساخت کشور ژاپن می باشند. برای سفارش خدمات برش لیزر فلزات، برش لیزر سی ان سی CNC و یا استعلام قیمت خدمات برش لیزری فلزات در تهران با کارشناسان ما در شرکت نور پایتخت تماس بگیرید. حتی دستگاه توانمندی مانند دستگاه سی ان سی هم در بسیاری از برش ها دچار محدودیت می شود. به عنوان مثال در دستگاه سی ان سی می تواند برش های بسیار با کیفیت و سریع انجام دهد، اما در بیشتر موارد لازم است که قسمت های مختلف آنها دوباره بازرسی شوند و کیفیت برش آنها مورد تایید قرار گیرد.

تفاوتی ندارد چه سایزی از بسته بندی مد نظر شما می باشد.

سایر موارد کاربردی دستگاه RT1530G3 در خودرو سازی، ماشین آلات، ساخت کابین آسانسور، لوازم خانگی، صنایع ریلی، آشپزخانه و کالاهای بهداشتی نظیر سرویس حمام و دستشویی، هواپیما و کشتی سازی، عرشه فولادی و سازه فلزی است. اما چگونه نور ورق فولادی را برش می دهد؟ این دستگاه برای برش کاری های خاص و دقیق روی فلزات مورد استفاده قرار گرفته و می توان از آن جهت دقت بالا در برش کاری ورقه های نازک بهره برداری کرد. این فناوری در زمینه صنعت نیز به کار می رود و بسیار مورد استقبال صنعت گران قرار گرفته است. شما می توانید با خرید این دستگاه به درآمد نسبتا خوبی دست یابید. تفاوتی ندارد چه سایزی از بسته بندی مد نظر شما می باشد. که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. برش لیزر چه فلزات و کدام متریال هایی را می توان برش داد ؟ برش دادن فلزات مختلف با دستگاه لیزر فلزات: این دستگاه برش فلزات میتواند فلزات مختلفی مانند آلومینیوم، ورق، آهن، استیل، مس، برنج، گالوانیره و نظایر آن را برش دهد. سپس با استفاده از آن بتوانید نیاز خود را در صنایع مختلف به خوبی برطرف سازید.

دیدگاه ما از برش، جدا کردن یک قسمت از فلز است. یک لیزر میتواند تا ۳۰ برابر سریعتر از یک اره استاندارد باشد. این شرکت با کمک و همکاری تعدادی از متخصصان داخلی و با مشارکت چند شرکت چینی و تایوانی ، اقدام به تولید انواع دستگاه های لیزر در ایران نموده و بومی سازی این صنعت در داخل کشور را هدف خود قرار داده است. این در حالی است که ما میتوانیم از برش لیزر فلزات برای تولید قطعات مختلف استفاده کنیم که سایر شیوه ها امکان پیاده سازی آن را ندارند. برخورداری از یک نرم افزار هوشمند در دستگاه برش لیزر فلزات و همچنین امکان تغییر قدرت اشعه لیزر به خوبی فرصت برش با الگوهای مختلف را به ما میدهد. توانایی بالای اشعه لیزر و همچنین استفاده از نرم افزار برای کنترل دستگاه برش لیزر این امکان را به ما میدهد که الگوهای مختلف دو بعدی و سه بعدی را به کمک آن برش بزنیم. معمولاً پرینتر سه بعدی برای کار بر روی پلاستیک مناسب است. دستگاه های مکانیکی در این مورد کاربرد چندانی ندارند و معمولا برای برش های سه بعدی با محدودیت بیشتری مواجه هستند. به طور معمول این روش برای ضخامت های 10 تا 2000 میلی متر کاربرد دارد ولی با استفاده از یک سری روش ها می تواند برای ضخامت های 6 تا 300 میلی متر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

برش لیزر فلزات چگونه کار می کند؟ استفاده از تکنولوژی لیزر به امری لازم برای صنایع بزرگ و کوچک تبدیل گشته است، لذا جهت توسعه کسب و کار و تجارت خود و افزایش بهره وری و افزایش روند تولید ملزم به بروز رسانی تکنولوژی و دستگاه های خود هستید. تولید اشعه لیزر در داخل تیوب لیزر با تولید گرمای بسیار همرا است، به همین دلیل برای جلوگیری از وارد شده هرکونه آسیبی به تیوب لیزر از جمله ترکیدگی، لازم است اقدام به کاهش دما در آن شود. این در حالی است که قطعات به دست آمده از برش لیزر فلزات بهترین کیفیت ممکن را دارد و احتمال بروز خطا در آنها بسیار کم است. دستگاه های دست دوم به دلیل اینکه عمر خود را کرده اند و دیگر کارایی مورد نظر را ممکن است نداشته باشند کمتر استفاده می شوند. به همین راحتی میتوان دستگاه مورد نظر را در انتهای خط تولید قرار داد و محصولات به دست آمده را مستقیماً وارد خط بستهبندی کرد. اما در زمان خرید به نوع متریال و سایز متریال مورد نیاز خود توجه داشته باشید. اما امروزه به دلیل عمر طولانی دستگاه های دست دوم و خرابی احتمالی قطعات و بالا بودن قیمت قطعات دستگاه برش لیزر دیگر خرید دستگاه برش لیزر استوک صرفه اقتصادی ندارد.

برش لیزر فلزات صنعتی

Th is ᠎post w as do᠎ne with the ​he lp ​of GSA Cont en​t  Ge᠎nera᠎tor DEMO.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.