دستگاه برش لیزر فلزات را بهتر بشناسیم کارو لیزر

دستگاه برش لیزر فلزات را بهتر بشناسیم – کارو لیزر
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

شهیدی تصریح کرد: دانش بهرهبرداری، تعمیرات و طراحی همکاران فولاد و همچنین مدارک فنی و مستندات دانشی فولاد مبارکه در کنار دانش، تجهیزات و تجربیات نیروی انسانی شرکتهای سازنده و دانشبنیان موتورهای محرک این حرکت شد. در نوین تاک کارشناسان ما شما را در انتخاب دستگاه متناسب با صنعت و نیاز شما و همچنین ابعاد و اندازه کارگاه شما یاری خواهند نمود. همچنین در گزارش های تحلیلی، مهمترین موضوعات مدیریتی و صنعتی بخش معدن مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت. سیدمجتبی غیوری نجفآبادی با اعلام خبر اجرای کامل تعمیرات اساسی ماشین ۴ ریختهگری توسط کارشناسان داخلی افزود: ماشین ریختهگری یکی از مهمترین تجهیزات تولیدی در صنعت فولادسازی است و از تجهیزات و سیستمهای متعدد و پیچیدهای تشکیل شده که وظیفه آن تبدیل فولاد مذاب به تختال در ابعاد متنوع است. بر این اساس مدیران وقت فولاد مبارکه تصمیم گرفتند تا ساختاری را در درون شرکت فولاد مبارکه به اسم مدیریت ساخت داخل ایجاد کنند.

دستگاه برش لیزر مس

در ابتدا، بر اساس نقشههای موجود، اقدام به سفارش ساخت قطعات مورد نیاز ساده و با تکنولوژی پایین در شرکتهای سازنده شد و درصدی از نیاز قطعات یدکی کارخانه فولاد مبارکه مرتفع شد. در هفته گذشته سنگ آهن وارداتی خلوص ۶۲ درصد در چین از ۱۵۳ دلار به حدود ۱۵۶ دلار هر تن سی اف آر رسید. در بازار واردات جنوب شرق آسیا قیمت بیلت وارداتی از ۷۳۰ تا ۷۳۵ دلار به ۸۰۰ دلار هر تن سی اف آر افزایش داشت.همچنین هفته گذشته به گزارش متال بولتن، متوسط قیمت بیلت صادراتی ایران نیز از ۶۰۰ تا ۶۰۳ دلار به ۶۸۰ تا ۷۰۰ دلار هر تن فوب افزایش داشت. در چین هم بیلت وارداتی از ۶۶۰ تا ۶۷۰ دلار به ۶۶۰ تا ۶۸۰ دلار هر تن سی اف آر رسید. در ترکیه قیمت بیلت وارداتی تا ۱۰۰ دلار رشد داشت و ۹۰۰ دلار هر تن سی اف آر برش لیزر ورق مس شد. متوسط قیمت قراضه وارداتی سنگین در شرق آسیا نیز ۳۵ دلار بالا رفت و ۶۱۵ دلار هر تن سی اف آر شنیده شد. بعد از انقلاب، رویکرد به این سمت پیش رفت که علاوه بر توسعه این صنعت جهت تولید محصولات جدید و توسعه و افزایش کمی و کیفی سبد محصولات فولادی، به سمتی حرکت کنیم که در گام اول درحوزه بهرهبرداری و تعمیرات کارخانههای فولادی و در گامهای بعدی در بهروزآوری، طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از توانمندیهای نیروی کار ایرانی خودکفا شویم .

1- در صورتی که می خواهید ماده ای را برای بار اول با دستگاه برش لیزر فلزات، برش بزنید می بایست به این نکته توجه داشته باشید. مرحله مهم و بحرانی در برش فلزات بازتابنده و براق، شروع فرایند برش و تماس اشعه با فلز براق می باشد. بدین ترتیب مقدار کمتری از سطح این فلز در ابتدای فرایند برش با پرتوی لیزر در تماس بوده که در نتیجه حداکثر تراکم این اشعه، ذوب شدن مس با سرعت بیشتری انجام می شود. اکنون جهان باید اطمینان حاصل کند که افزایش مجدد انتشار گازهای گلخانه ای در سال ۲۰۲۱ فقط برای یکبار بوده است و سرمایه گذاری های پایدار همراه با استقرار سریع فناوری انرژی پاک، انتشار دی اکسیدکربن در سال ۲۰۲۲ را کاهش می دهد و امکان کاهش انتشار جهانی ادامه خواهد داشت و تا سال ۲۰۵۰ به صفر خواهد رسید. وی خاطرنشان کرد: در این میان وقتی شرکتهای سازنده قطعات با دفترچههای فنی مواجه شدند، به این نتیجه رسیدند که جهت ادامه همکاری با فولاد مبارکه، باید دفاتر فنی را در داخل ساختار خود ایجاد کرده و توسعه دهند. 2- به ضخامت ماده توجه کنید!

برش لیزر مس

This da ta w​as g enerated ​by GSA  C᠎on​tent Gene᠎ra to r  DE​MO.

چند تولیدکننده با قیمت مناسب در مورد قطعات دستگاه، آموزش دستگاه، روش پرداخت و خدمات پس از فروش با جزئیات بیشتری صحبت کنید. رشد شدید قیمت سنگ آهن و زغال سنگ حاشیه سود فولادسازان چینی را کاهش داد از این روز تولیدکنندگان به دنبال کاهش تولیدند ولی ابهامات و نگرانی های ناشی از جنگ اوکراین در کوتاه مدت قیمت را بالا نگه می دارد. به طور کل قطعات مجزایی که بر روی دستگاه برش لیزری نصب می شوند همچون ریل ، تیوب ، مکنده و دیگر تجهیزات و نوع آنها ، قدرت وات دستگاه ، منبع تغذیه و برند تولید کننده دستگاه برش همگی می توانند بر قیمت دستگاه برش لیزر تاثیرگذار باشند . شاید بگویید دستگاه برش لیزر فلزات چقدر نسبت به روش های سنتی برتر است! شهیدی افزود: با سیاستگذاری کلان که در سطح ایمیدرو و انجمن تولیدکنندگان آهن و فولاد انجام گرفته زنجیره اتصال شرکتهای فولادسازی در سطح کشور با تمرکز روی بومیسازی شکل گرفته است، این شرکتها طی جلسات مشترک و برگزاری نمایشگاههای سالانه نسبت به اشتراکگذاری تجربیات خود اقدام میکنند و طی همافزایی تجربیات و تبادل نظر در جلسات مشترک نیاز به طراحی و پیادهسازی سیستم اعلام نیاز شرکتهای فولادسازی و اعلام توانمندی شرکتهای سازنده با رویکرد تخصصی مطرح شد که خوشبختانه منتج به طراحی نرمافزار کارلینک توسط شرکت ایریسا شد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.