حکاکی لیزری روی استیل (2)

حکاکی لیزری روی استیل
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

روش محاسبه قیمت برش لیزر استیل، مقدار طول برش و ضخامت ورق استیل می باشد. برای انجام برش لیزر ابتدا اشعه لیزر آماده میشود . استفاده از تکنولوژی روز باعث کاهش هزینهها و افزایش سرعت بالای برش محصولات استیل میشود. وجود خاصیت ضد زنگ بودن و مقاومت بالای این گونه محصولات در برابر ذوب، باعث افزایش کاربردهای برش لیزر استیل در صنایع مختلف شده است. همچنین از آنجا که برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر برنج، برش لیزر مس و برش لیز سایر فلزات می تواند به دستگاه فایبر لیزر آسیب بزند ( دلیل این امر خاصیت این فلزات و انعکاس حاصل از نور لیزر می باشد) لذا مجموعه ماهان لیزر خدمات برش لیزر آهن و خدمات برش لیزر استیل و خدمات برش لیزر گالوانیزه را انجام می دهد. دستگاه برش لیزر فلزات قادر است هم فلزات و هم غیر فلزات را برش بزند. انرژی مصرفی در لیزر کمتر میباشد، در نتیجه تنش پسماند حرارتی در روش برش ورق آهن و برش ورق استیل با لیزر بسیار ناچیز است و همین مسله در طراحی قطعات حساس حایز اهمیت است. برش لیزر استیل قدرت مانور بیشتری بر روی کار به اپراتورها می دهد و با استفاده از این روش می توان انواع طرح های پیچیده و نقشه های دو بعدی و سه بعدی را به سادگی و با دقت بالا انجام داد، البته در گذشته روش های دیگری نظیر گیوتین، هوابرش، واترجت و غیره نیز برای برش فلزات استفاده می شد، که در مقایسه با برش لیزر از کیفیت بسیار پایین تری برخوردار بودند. This post h​as been generated with G᠎SA C ontent G​en er ator DE MO!

دستگاه برش لیزر استیل

برش لیزر استیل در زمینه ­ها و صنایع گوناگون به دلیل مقاوت بالا در برابر خوردگی و همچنین سطح صاف و صیقلی آن کاربرد دارد از جمله صنایع خودرو سازی، پروژه های نفت و گاز، تابلو سازی، ساختمان سازی، دکوراسیون داخلی، آسانسور سازی، تولید سازه و مخازن صنعتی، سیستمهای انتقال مواد دارویی، غذایی، ظروف نگهداری شیر، سیستمهای لوله کشی و شیرآلات، پمپهای تماس با آب، پوشش بدنه، تولید پمپ، دریچه و تجهیزات شیمیایی،صنایع نظامی، هوا فضا، کشتی سازی، ساخت ماشین آلات صنعتی، صنایع غذایی و تجهیزات آشپزخانه و … ●قطعه برش داده شده، کیفیتی بالا خواهد داشت. از نظر اقتصادی استفاده از دستگاه برش لیزر استیل صرفه بالایی دارد. مجموعه ماهان لیزر با ارائه خدمات برش لیزر آهن و برش لیزر استیل با مقرون صرفه ترین قیمت برش لیزری این امکان را برای همه عزیزان فرآهم آورده تا در کنار قیمت مناسب برش لیزر، در کمترین زمان ممکن طرح های درخواستی را به محصول مورد نظر تبدیل کنید. برش لیزر به عنوان یکی از مدرنترین راهکارهای برش زدن انواع مواد مختلف نظیر فلزات و غیر فلزات است که باعث صرفه جویی در هزینهها خواهد شد. مزایای زیادی که در برش لیزر استیل وجود دارد باعث شده است تا بسیاری از صنایع از این شیوه برای ارائه خدمات مختلف به بهترین شکل استفاده کنند.

برش لیزر استیل

دستگاه برش لیزری فولاد مزایای مختلفی برای کسب و کار ارائه می دهد. ابزارآلات مختلفی جهت برش ورق استیل روی کار آمده اند که هر کدام بسته به نوع آلیاژ و ضخامت ورق های میتوانند کاربردهای خاصی داشته باشند . با استفاده از برش لیزر دیگر شاهد لبه دار شدن قسمت های برش داده شده، نخواهیم بود . پس از تاباندن اشعه لیزر بر روی استیل با توجه به قدرت لیزر و برشی که قرار است بر روی آن داده شود و همچنین قطر استیل مورد استفاده برش باعث آب شدن و یا سوختن قسمت مورد نظر شود. به همین سبب سیستمهای خنک کنندهای که از طریق آب یا گاز دستگاه را خنک میکند در آن تعبیه شده است. نوع برش مد نظر که آیا قرار است برش باعث آب شدن یا سوختن شود و … در زمانهای گذشته برش استیل به صورت دستی و با بهره گیری از ابزارآلات مکانیکی انجام میشده است اما امروزه برش لیزر استیل باعث شده است تا روند برش زدن محصولات استیل به اشکال و قطعات مختلف به بهترین شکل انجام شود. در واقع وجود کاربردهای لیزر در صنایع مختلف باعث شده است تا این مجموعه بتواند با داشتن کادر مجرب، خدمات گستردهای را به مشتریان ارائه نماید.

آیت ماندگار- با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاههای مدرن، صنایع مختلف خدماتی میتوانند خدمات خود را به بهترین شکل و در سریعترین زمان ممکن ارائه دهند. هدف ماهان لیزر ارائه قیمت های مناسب در کنار کیفیت برش لیزر و همچنین سرعت تحویل کار می باشد. شرکت پارسیان لیزر نیز با اشراف بر این موارد و با هدف خدمات رسانی و تأمین نیاز بازار کار به این نوع تولیدات تأسیس، و قدمهای مثبتی در زمینه برش لیزری این ماده و سایر مواد فلزی و غیر فلزی مورد نیاز برداشته است. این شیوه به عنوان یکی از روشهای مدرن و اساسی در برش زدن استیل است که مورد استفاده بسیاری از صنایع امروزی قرار دارد. در صنایع مختلف میتوان مواد و سطوحی با اجناس گوناگون را توسط اشعه لیزر مورد برش قرار داد. برش لیزر در صنایع و حرفه های گوناگون در فرآیندهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد .

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.