ارتش؛ بازویی قدرتمند برای حفاظت از نظام و دفاع از استقلال

[ad_1]

همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، سرلشکر امیر سرلشکر پاسدار سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به یاد شهدا، عید نوروز را به ملت شریف تبریک گفت. ایران، مبارزان و مدافعان انقلاب و نظام اسلامی.

به گزارش ایسنا، به نقل از ارتش، متن پیام سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

به نام خدا

بهار فصل شکوفایی و از سرگیری حیات در طبیعت است که رازهای عظمت خداوند متعال در آن یافت می شود.

نوروز که در فرهنگ ایران اسلامی عید باستانی و تاریخی و مظهر ارزش های اخلاقی و انسانی است، فرصتی برای اندیشیدن، تجدید و غبار زدایی از دل و جان و آغاز مجدد حرکتی اندیشمندانه و امیدبخش برای بهتر شدن است. آینده. .

در این روزهایی که جهان شاهد جنگ، کشتار، درگیری، شیوع بیماری و برخی اقدامات شوم و غیرانسانی استکبار و به اصطلاح مدافعان حقوق بشر و عملا غیر انسانی است، ایران به برکت استقرار نظام دینی به اسلام افتخار می کند. و رهبری معنوی و هوشمندانه ائمه اطهار (ع) انقلاب همیشه در صحنه مردم بصیر، نیروهای مخلص و انقلابی میهن اسلامی و نیروهای مسلح جان برکف در برابر تحریم های ظالمانه و افکار شوم مردمی حضور دارند. طرفداران تروریسم، مسیر صلح، امنیت و اقتدار را با موفقیت پشت سر گذاشتند. در برابر همه توطئه ها و توطئه ها محکم بایستید.

ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازوی توانمند در پاسداری از نظام اسلامی و دفاع از استقلال و تمامیت ارضی با تلاش چشمگیر پرسنل و خادمان فداکار خود با حمایت همدلانه سایر نیروهای مسلح مقتدر، در دفاع، پژوهش، آموزش و علم به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. ، فرهنگی و … و در راه عزت ایران عزیز در سال گذشته و همچنین انجام رزمایش های موفق ، تولید انواع تجهیزات شناسایی ، رزمی و انهدامی پهپاد ، زیردریایی و رادار و انجام تحقیقات راهبردی ، آموزش و بسیاری از اقدامات افتخارآمیز و امنیت بخش، علاوه بر امداد رسانی به مردم آسیب دیده از بلایا و تاج گذاری ها و ده ها اقدام موثر دیگر به شهدای عزیز ایران اسلامی تقدیم شد.

همچنین تقارن نشاط آور و امیدبخش اعیاد شعبان با این اعیاد باستانی را به همه هموطنان عزیز بویژه کارکنان ممتاز نیروهای مسلح و ارتش انقلاب به ویژه همرزمان ارجمندی که امنیت زمینی را تامین می کنند، تبریک و تهنیت عرض نمودم. ، هم مرز هوا و دریا است. با حضور در جمع خانواده هایشان بزرگ و صبور و با آرزوی منجی عالم عالم حضرت بقیه الله الاعظم «عج»، یاد و خاطره شهدای جمهوری اسلامی ایران را گرامی می دارند و از خداوند متعال سلامتی، تندرستی و موفقیت روزافزون را برای ایشان گرامی می دارند. ملت عزیز در سایه رحمت بیکران شما، به رهبری مدبرانه حضرت امام خامنه ای عزیز، علو درجات را خواستارم.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.