تاییدیه استاندارد ایمنی تله کابین صفه اصفهان صادر شد

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: تایید استاندارد ایمنی تله کابین صفه اصفهان پس از بررسی های متعدد صورت گرفت و الزامات ایمنی شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد و الزامات استانداردسازی در زمینه های مختلف فنی، عمرانی، مکانیکی، برقی و غیره صادر شده است.

محمود فرمانی با اشاره به نگرانی اداره کل استاندارد استان اصفهان در خصوص ایمنی تجهیزات و بازی های ایمنی در این استان گفت: اصفهان از ابتدای اسفندماه سال جاری تمامی تجهیزات شهربازی استان را بررسی و موارد ایمنی را مورد بررسی قرار داده است. از این مراکز تفریحی

وی با بیان اینکه در این فرآیند شهربازی ها و تجهیزات فاقد گواهی ایمنی استاندارد پلمب شدند، ادامه داد: همچنین در این فرآیند مراکزی که در صدد تصحیح و دریافت گواهینامه ایمنی بودند، به طور دقیق مورد بازرسی، دقیق و آزمایش مجدد قرار گرفتند. اگر الزامات تعریف شده باشد، امنیت تاییدیه دریافت شده است.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان تصریح کرد: پیگیری استانداردسازی و ایمنی مجموعه تله کابین صفه به عنوان یکی از مجموعه های اصلی گردشگری اصفهان به مدت سه ماه توسط شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد به طور جدی مورد بررسی و بازرسی قرار گرفته و چندین آزمایش انجام شده است. در امنیت و استانداردسازی آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این فرآیند اپراتور تله کابین صفای اصفهان نیز اقدامات مختلف عمرانی، فنی و مکانیکی را در دستور کار قرار داد و هر سه ماه یکبار زیر نظر بازرسان شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد، اصلاحاتی را انجام داد. اقدامات اصلاحی متعددی اجرا شد و استانداردسازی و تست های استانداردسازی مختلف قبل، حین و بعد از اقدامات عمرانی، فنی و غیره انجام شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل استاندارد استان اصفهان، فرمانی اظهار کرد: تصویب استاندارد ایمنی طناب‌راه صفه اصفهان پس از بررسی‌های متعدد و رعایت الزامات ایمنی و استانداردسازی شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد در زمینه‌های مختلف فنی، عمرانی انجام شد. قطعات مکانیکی، برقی و غیره صادر شد و گروه متعهد شد که در حین بهره برداری کلیه موارد ایمنی را رعایت کند.

وی در خصوص جزئیات فنی اقدامات انجام شده گفت: طی این اقدامات پس از انجام چندین تست فنی موارد درخواستی شرکت بازرسی کل کشور به تله کابین ابلاغ و تعویض محورهای معیوب و محورهای اصلی برچیده شده (بولویل) تله کابین بود.” اصلاحات، استانداردسازی و مونتاژ ایستگاه های اول و دوم انجام شد.

دبیر هیئت استاندارد استان اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین تست های مختلف کابل اصلی تله کابین، قرقره هرزگرد و محور اصلی آن، تمامی قرقره های سیستم کشش، حمل و نقل سیستم کشش، تست های مربوطه بر روی تمامی محورهای کشش سیستم و محور اصلی قرقره هرزگرد تست های مربوطه در خودرو سیستم کشش و تست قفل های تله کابین نیز اجرا و راه اندازی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.