مطالبه گری در همه امور نه فقط در موارد خاص/ ما از گردشگری سالم حمایت می کنیم

[ad_1]

ایسنا/ همدان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه باید در همه زمینه ها فساد پیدا کنیم تا برخی فکر نکنند جامعه دینی ما فقط به برخی مسائل حساس است، گفت: مطالبات بسیاری در مسائل اقتصادی، مبارزه با فساد و تنبلی اجازه دهید افکار عمومی ببینند که فقط در برخی موارد حساسیت وجود دارد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موسقی در خطبه های نماز جمعه امروز همدان با اشاره به حاشیه های غربی جشنواره در همدان با اشاره به اینکه نشاط اجتماعی در سند فرهنگ استان ذکر شده است، اظهار کرد: ما اعتقاد به نشاط در جامعه و طراحی برنامه های عملی بر اساس فرهنگ اسلامی و رعایت شئون دارالمومنین مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اگر امر به معروف و نهی می کنیم برای اصلاح است، گفت: از گردشگری سالم حمایت می کنیم زیرا ظرفیت های زیادی در این زمینه در همدان وجود دارد و این صنعت باعث رونق استان می شود.

شعبانی موسقی با اشاره به اینکه اتفاقی که در این جشنواره افتاد علیه دارالمومنین آنها بود، تصریح کرد: با وجود اینکه می دانم قصدی در کار نبوده اما از مسئولی که جرأت کرد در این زمینه عذرخواهی کند تشکر می کنم.

امام جمعه همدان ادامه داد: مسئولان ارشد استان پیش از این به این جشنواره توجه کرده بودند و تذکراتی نیز داده شده بود اما عدم توجه به برخی جزئیات باعث وقوع این اتفاقات شد.

وی با بیان اینکه این صحنه ها نباید در جشنواره ها و برنامه های گردشگری که در آینده در استان برگزار می شود تکرار شود، گفت: همه برنامه ها باید در شورای فرهنگی عمومی به طور مفصل بحث و بررسی شود.

شعبانی موثقی افزود: مسئولان استانی عزم خود را جزم کرده اند که چنین مشکلی پیش نیاید و تکرار نشود و این همان خواسته مردم است بنابراین باید در این زمینه دقت بیشتری شود و غفلت نشود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه باید مراقب حاشیه ها باشیم، تصریح کرد: به امربه معروف توصیه می کنم از ظرفیت تقاضای مردمی استفاده کنند زیرا ظرفیت تقاضا فرصت خوبی است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات دولت اشاره کرد و گفت: دولت در 6 ماه گذشته کمک های خوبی کرده و تلاش های زیادی کرده است و انتظار داریم در سال آینده شاهد اتفاقات بهتری در زمینه تورم و تورم باشیم.

شعبانی با اشاره به اینکه اراده خداوند تشکیل حکومت مستضعفین در آخرالزمان است، افزود: اراده نهایی خداوند بر این است که مستضعفان عالم، ائمه اطهار(ع) در دنیا باشند.

امام جمعه همدان ادامه داد: خداوند حضرت مهدی(عج) را برای حکومت بر جهان می فرستد و آنگاه مستضعفان به عزت می رسند و در آن روز مستکبران عالم روزی می خورند و این شمشیربازان الهی در آن می افتند. مغرور

وی با بیان اینکه یکی از اصول مسلم ظهور مبارزه با مستکبرین و مستکبرین است، گفت: خط مقدم مبارزه حضرت ولی عصر(عج) مبارزه با مستکبرین است یعنی خط مقدم مبارزه با مستکبرین کسانی که مانع رشد و تعالی جامعه و قدرتی هستند که فساد اخلاقی و سیاسی را حفظ می کند.

معتمد شعبانیه با اشاره به اینکه مستکبران از مفاسد اقتصادی، ظلم، تجاوز و تجاوز حمایت می کنند، گفت: وظیفه اصلی حضرت مهدی (عج) مبارزه با قدرت های حامی فساد و مستکبران است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: یکی از سیاست های جمهوری اسلامی مبارزه با نیروهای حامی فساد است و بیش از 40 سال است که نتوانسته با آمریکا و اسرائیل به توافق برسد.

وی با اشاره به اینکه امروز منشأ فساد در جهان استکبار است، افزود: ما اعدام 81 نفر در عربستان را محکوم می کنیم و با آنها مخالفیم و سکوت نمی کنیم و این مصداق واقعی مبارزه با فساد است، عربستان سعودی اعدام شد. عربستان سرچشمه استکبار است و جمهوری اسلامی مبارزه می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.